درایو HV600 یاسکاوا(2023)

درایو HV600 یاسکاوا(2023)

درایو HV600 با سرعت متغیر برای استفاده در برنامه‌های اتوماسیون ساختمان HVAC که نیاز به کنترل موتور قابل اطمینان دارند، مهندسی شده است. HV600 دارای کلاس‌های حفاظتی IP20 / UL نوع 1، IP55 / UL نوع 2 می‌باشد. هر HV600 با ایستگاه از پیش تنظیم شده نرم‌افزار مخصوص برنامه HVAC، صفحه کلید LCD Hand-Off-Auto، یک حلقه وضعیت با دید بالا برای نشان دادن دید سریع وضعیت درایو و یک ساعت در زمان واقعی برای دقت سیستم ارائه می‌شود.این درایوها به دلیل اندازه جمع و جور خود شناخته شده اند، که آنها را برای نصب هایی که در آن فضا محدود است مناسب می کند.

ویژگی های درایو HV600 یاسکاوا
ویژگی های درایو HV600 یاسکاوا

ویژگی های درایو HV600 یاسکاوا

تنظیم سریع و آسان

این درایو از مراحل ساده برای راه‌اندازی کارآمد برنامه موبایل DriveWizardجهت مدیریت درایو در دستگاه‌های تلفن همراه هوشمند و برنامه‌نویسی ایمن برخوردار می‌باشد.

سهولت نصب

این درایو دارای انواع مختلفی می‌باشد که از نصب آسانی برخوردار می‌باشند و به‌راحتی می‌توان نسبت به نصب آن‌ها اقدام کرد.

 

خواندن این مطلب به شما پیشنهاد میشود : تعمیر اینورتر یاسکاوا

 

عملیات ساده

وضعیت دید بالا،  صفحه کلید دستی، خاموشی  خودکار، صفحه نمایش LCD و دکمه‌های لمسی کنترل تایمر برای شروع، توقف و تغییرات سرعت ساعت زمان واقعی برای عملکردهای خاص این دستگاه برنامه‌ریزی شده‌اند.

برای اتوماسیون ساختمان طراحی شده است.

این درایو در پروتکل‌های اتوماسیون ساختمان مطابق با گواهینامه‌ها و استانداردهای جهانی لغو اضطراری برای ایمنی سرنشینان در حوادث آتش سوزی ساخته شده است.

عملیات سازگار با ساختمان

امپدانس داخلی ساخته شده برای کاهش هارمونیک در فیلتر EMC / RFI روی صفحه و پوشش مناسب برای محافظت از صفحه مدار ایجاد شده است.

ابزار های پشتیبانی دستگاه

از ابزارهای پشتیبانی نرم افزار رایانه شخصی می‌تواند برای بارگذاری و بارگیری پارامترهای درایو، محاسبه صرفه‌جویی در انرژی، ایجاد برنامه‌های کاربردی با تنظیم آیکون‌های بلوک عملکرد، به عنوان یک شبیه‌ساز برنامه‌نویسی یا شناسایی چگونگی کاهش هزینه‌های عملیاتی و تأمین نیازهای سازگاری هارمونیک‌ها استفاده کرد.

برنامه  DriveWizard HVAC

این ابزار پشتیبانی یک برنامه رایانه‌ای مبتنی بر ویندوز است که برای ساده‌سازی ممکن راه اندازی و عیب‌یابی درایوهای Yaskawa طراحی شده است.

نرم افزار DriveWizard Mobile با Cloud Drive Yaskawa

درایوهای HV600 AC Yaskawa را می‌توانید با تلفن هوشمند یا رایانه خود راه‌اندازی، تنظیم و نظارت کنید. از DriveWizard® Mobile برای تهیه نسخه پشتیبان، ذخیره و بازیابی تنظیمات درایو خود به صورت محلی یا در حساب شخصی خود Yaskawa Drive Cloud TM استفاده کنید.

 درایو HV600 یاسکاوا
درایو HV600 یاسکاوا

خواندن این مطلب به شما پیشنهاد میشود : تعمیرات سرو یاسکاوا

نرم افزار DriveWorksEZ

این ابزار نرم‌افزاری وسیله‌ای برای ایجاد منطق سفارشی و عملکرد ریاضی در داخل درایوهای HV600 و V1000 فراهم می‌کند.

برآورد کننده هارمونیک

این نرم افزار مبتنی بر ویندوز کاملاً بهینه شد مانند ماژول ناوبری و ماژول مدیریت پروژه که به شما امکان می‌دهد پروژه‌هایی شامل چندین سیستم (6، 12 و 18 پالس) در اندازه‌های مختلف ایجاد کنید، می‌باشد.

پیش بینی کننده صرفه جویی در انرژی

این نرم افزار جهت محاسبه صرفه‌جویی در مصرف انرژی و اثر کربن در فن‌ها، پمپ‌ها و برج‌های خنک‌کننده با استفاده از درایوهای HV600 یا Z1000 استفاده خواهد شد. به روزرسانی‌های خودکار برای کاربرانی که از قبل نسخه قبلی را نصب کرده‌اند در دسترس است.

شبیه سازهای برنامه نویسی

این نرم‌افزار یک شبیه‌سازی واقعی از برنامه‌نویسی و عملکرد درایو HV600 را فراهم می‌کند.

مزایای اینورتر یاسکاوا مدل HV600

کیفیت مطلوب، عملکرد بهینه و ثابت، قیمت مناسب و مصرف راحت‌تر از جمله نقاط قوت درایو HV600 یاسکاوا به حساب می‌آیند. شعار شرکت یاسکاوا ژاپن در این خصوص با ارائه موارد مهمی چون بای پس هوشمند و رابط پیشرفته BAS در بسته UL، در تلاش است تا فضای سطح دیوار مورد نیاز جهت نصب محصولات را کاهش دهد و همچنین از هدر رفت زمان در حین اجرای پروژه‌ها جلوگیری کند. در واقع با خرید درایو یاسکاوا مدل HV600 به ارزش افزوده بیشتری خواهید رسید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.