درایو HV600 با سرعت متغیر برای استفاده در برنامه های اتوماسیون ساختمان HVAC که نیاز به کنترل موتور قابل اطمینان دارند، مهندسی شده است. HV600 دارای کلاس های حفاظتی IP20 / UL نوع ۱، IP55 / UL نوع ۲ می باشد . هر HV600 با ایستگاه از پیش تنظیم شده نرم افزار مخصوص برنامه HVAC، صفحه کلید LCD Hand-Off-Auto، یک حلقه وضعیت با دید بالا برای نشان دادن دید سریع وضعیت درایو و یک ساعت در زمان واقعی برای دقت سیستم ارائه می شود.

ویژگی های درایو HV600 یاسکاوا
ویژگی های درایو HV600 یاسکاوا

ویژگی های درایو HV600 یاسکاوا

تنظیم سریع و آسان

این درایو از مراحل ساده برای راه اندازی کارآمد برنامه موبایل DriveWizardجهت مدیریت درایو در دستگاه های تلفن همراه هوشمند و برنامه نویسی ایمن برخوردار می باشد.

سهولت نصب

این درایو دارای انواع مختلفی می باشد که از نصب آسانی برخوردار می باشند و به راحتی می توان نسبت به نصب آنها اقدام کرد.

 

خواندن این مطلب به شما پیشنهاد میشود : تعمیر اینورتر یاسکاوا

 

عملیات ساده

وضعیت دید بالا،  صفحه کلید دستی، خاموشی  خودکار، صفحه نمایش LCD و دکمه های لمسی کنترل تایمر برای شروع ، توقف و تغییرات سرعت ساعت زمان واقعی برای عملکردهای خاص این دستگاه برنامه ریزی شده اند.

برای اتوماسیون ساختمان طراحی شده است.

این درایو در پروتکل های اتوماسیون ساختمان مطابق با گواهینامه ها و استانداردهای جهانی لغو اضطراری برای ایمنی سرنشینان در حوادث آتش سوزی ساخته شده است.

عملیات سازگار با ساختمان

امپدانس داخلی ساخته شده برای کاهش هارمونیک در فیلتر EMC / RFI روی صفحه و پوشش مناسب برای محافظت از صفحه مدار ایجاد شده است.

ابزار های پشتیبانی دستگاه

از ابزارهای پشتیبانی نرم افزار رایانه شخصی می تواند برای بارگذاری و بارگیری پارامترهای درایو، محاسبه صرفه جویی در انرژی، ایجاد برنامه های کاربردی با تنظیم آیکون های بلوک عملکرد، به عنوان یک شبیه ساز برنامه نویسی یا شناسایی چگونگی کاهش هزینه های عملیاتی و تأمین نیازهای سازگاری هارمونیک ها استفاده کرد.

برنامه  DriveWizard HVAC

این ابزار پشتیبانی یک برنامه رایانه ای مبتنی بر ویندوز است که برای ساده سازی ممکن راه اندازی و عیب یابی درایوهای Yaskawa طراحی شده است.

نرم افزار DriveWizard Mobile با Cloud Drive Yaskawa

درایوهای HV600 AC Yaskawa را می توانید با تلفن هوشمند یا رایانه خود راه اندازی، تنظیم و نظارت کنید. از DriveWizard® Mobile برای تهیه نسخه پشتیبان، ذخیره و بازیابی تنظیمات درایو خود به صورت محلی یا در حساب شخصی خود Yaskawa Drive Cloud TM استفاده کنید.

 درایو HV600 یاسکاوا
درایو HV600 یاسکاوا

خواندن این مطلب به شما پیشنهاد میشود : تعمیرات سرو یاسکاوا

نرم افزار DriveWorksEZ

این ابزار نرم افزاری وسیله ای برای ایجاد منطق سفارشی و عملکرد ریاضی در داخل درایوهای HV600 و V1000 فراهم می کند.

برآورد کننده هارمونیک

این نرم افزار مبتنی بر ویندوز کاملاً بهینه شد مانند ماژول ناوبری و ماژول مدیریت پروژه که به شما امکان می دهد پروژه هایی شامل چندین سیستم (۶، ۱۲ و ۱۸ پالس) در اندازه های مختلف ایجاد کنید، می باشد.

پیش بینی کننده صرفه جویی در انرژی

این نرم افزار جهت محاسبه صرفه جویی در مصرف انرژی و اثر کربن در فن ها، پمپ ها و برج های خنک کننده با استفاده از درایوهای HV600 یا Z1000 استفاده خواهد شد. به روزرسانی های خودکار برای کاربرانی که از قبل نسخه قبلی را نصب کرده اند در دسترس است.

شبیه سازهای برنامه نویسی

این نرم افزار یک شبیه سازی واقعی از برنامه نویسی و عملکرد درایو HV600 را فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *