واحد تعمیرات تخصصی

واحد تعمیرات تخصصی شرکت ایران یاسکاوا ، جهت تعمیر و سرویس و نگهداری تجهیزات اتوماسیون صنعتی و بصورت تخصصی تجهیزات شرکت یاسکاوا شروع به کار نمود .مهندسان بسیار ماهر ما از ابزارها و تکنیک‌های پیشرفته برای شناسایی مشکلات و اجرای راه‌حل‌های مؤثر جهت رفع خرابی تجهیزاتی همچون اینورتر، سروو درایو ، سروو موتور و … استفاده می‌کنند و این کار را در حداقل زمان ممکن و با حداکثر کیفیت انجام می‌دهند. ما به تعهد خود به تضمین کیفیت کار و تلاش بر ارائه‌‌ی خدمات استثنایی به مشتریان افتخار می کنیم و تلاش می کنیم همواره انتظار مشتریان را در اولویت قرار دهیم.

واحد تعمیر ممکن است طیف وسیعی از خدمات، از جمله عیب یابی و تشخیص مشکلات تجهیزات، تعویض قطعات معیوب، و کالیبراسیون و آزمایش تجهیزات را برای اطمینان از عملکرد صحیح ارائه دهد. علاوه بر خدمات تعمیر، این واحد ممکن است برنامه های نگهداری پیشگیرانه را نیز ارائه دهد تا به مشتریان کمک کند تا از خرابی های پرهزینه جلوگیری کنند. این برنامه ها ممکن است شامل بازرسی های منظم، تمیز کردن و روغن کاری تجهیزات، و تعویض قطعات فرسوده یا آسیب دیده قبل از خرابی باشد. واحد تعمیر در نوع خاصی از تجهیزات اتوماسیون، مانند ربات های صنعتی، کنترل کننده های منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) یا سیستم های کنترل حرکت تخصص داشته باشد. از طرف دیگر، در تلاش است خدمات تعمیر را برای طیف گسترده ای از فناوری ها و تجهیزات اتوماسیون صنعتی ارائه دهد تا سیستم های اتوماسیون آنها همچنان در اوج راندمان کار می کنند.

در مجموع، واحد تعمیرات و نگهداری شرکت ایران یاسکاوا با اتکا بر دانش، تخصص و تجربه خود در زمینه‌ی صنعت اتوماسیون کشور ، آماده همکاری و برطرف نمودن نیازهای کارفرمایان در حوزه تجهیزات اتوماسیون صنعتی کارخانجات بزرگ و کوچک کشور می باشد.

این واحد در موارد زیر آماده ارائه خدمات می باشد :

  1. تعمیرات تخصصی انواع اینورتر و درایو
  2. تعمیرات تخصصی سروو موتور و درایو
  3. تعمیرات تخصصی انواع PLC
  4. تعمیرات تخصصی انواع HMI
  5. و سایر تجهیزات اتوماسیون صنعتی

لطفا در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و دریافت کاتالوگ محصولات با مجموعه ما تماس حاصل نمایید .