واحد پروژه

این واحد با هدف بومی سازی تکنولوژی اتوماسیون صنعتی در کشور شروع به فعالیت نمود و تا به امروز در تلاش برای تحقق این امر می‌باشد.

تسهیل و هوشمند سازی پروسه های تولید همراه با افزایش کیفیت و کمیت محصولات تولیدی شرکت های کارفرما  جزئی از ماموریت این واحد می باشد.

ما در طراحی و توسعه پروژه های سفارشی که نیازهای منحصر به فرد مشتریان ما را برآورده می کند، تخصص داریم. واحد پروژه ما از نزدیک با هر مشتری همکاری می کند تا نیازها، اهداف و چالش های آن ها را شناسایی کند

ما یک رویکرد منحصر به فرد برای هر پروژه در نظر می گیریم، و اطمینان می دهیم که هر واحد به طور خاص متناسب با عملیات مورد نظر مشتری طراحی شده است. مهندسان و تکنسین های مجرب ما از آخرین فناوری و تجهیزات استفاده می کنند تا اطمینان حاصل کنند که هر پروژه از بالاترین کیفیت برخوردار  و دارای قابلیت اطمینان بالایی است.

با انتخاب ایران یاسکاوا برای نیازهای اتوماسیون صنعتی خود، مشتریان می توانند انتظار یک پروژه سفارشی را داشته باشند که بهره وری، کارایی و عملیات کلی کسب و کار آنها را بهبود می بخشد. تیم ما برای اطمینان از اینکه هر واحد پروژه همچنان نیازهای مشتری را برآورده می کند، حتی پس از نصب، پشتیبانی مداوم ارائه می دهد.

چه به دنبال یک راه حل اتوماسیون ساده یا یک واحد پروژه پیچیده تر باشید، تیم ما دانش و تخصص لازم برای تحقق آن را دارد.

از جمله ی وظایف دیگر این واحد می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

  1. مشاوره: شناسایی دقیق نیاز کارفرما در پروسه های تولید در صنایع مختلف و طراحی پروژه متناسب با آن.
  2. مشاوره ی فنی و اجرای پروژه های تخصصی برای شرکت های دستگاه ساز ( ماشین سازی ها ) جهت افزایش کیفیت و سرعت ماشین آلات صنعتی و بررسی و تحلیل شاخص‌های کیفیتی ارائه خدمات به کارفرمایان.
  3. پشتیبانی فنی به کارفرما پس از اتمام پروژه به عنوان خدمات پس از فروش.

لطفا در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و دریافت کاتالوگ محصولات با مجموعه ما تماس حاصل نمایید .