واحد بازرگانی و فروش

در مجموعه ایران یاسکاوا واحد بازرگانی و فروش به عنوان قلب تپنده‌‌ی مجموعه، خود را موظف می‌داند تا با شناخت و آگاهي از شرايط اتوماسیون صنعتی کشور، با وارد کردن محصولات با تکنولوژی به روز در چرخه اتوماسیون صنعتی کشور مسير رشد و توسعه را فراهم آورد.

واحد بازرگانی و فروش نمایندگی یاسکاوا در ایران

واحد فروش مجموعه ایران یاسکاوا ما تیمی از متخصصان با تجربه است که به مشتریان خود کمک می کنند تا بهترین راه حل های اتوماسیون را برای نیازهای صنعتی خود پیدا کنند. تیم ما شامل نمایندگان فروش متخصص است که از نزدیک با مشتریان برای درک نیازهای منحصر به فرد آنها و توصیه مناسب ترین محصولات و خدمات همکاری می کنند. علاوه بر این، تیم فروش ما تضمین می‌کنند که مشتریان ما خدمات و پشتیبانی استثنایی در طول فرآیند فروش دریافت می‌کنند. ما متعهد به ارائه بالاترین سطح رضایت مشتری و ایجاد روابط بلندمدت با مشتریان خود هستیم.

واحد فروش مجموعه ایران یاسکاوا به مشتریان در انتخاب بهترین راه حل ها در حوزه اتوماسیون صنعتی برای دستیابی به اهدافشان با توجه به بودجه خود کمک می کند. ما طیف گسترده ای از محصولات اتوماسیون صنعتی از جمله محصولات رباتیک، سرووپک ها ، اینورتر ها و … را ارائه می دهیم. تیم فروش ما بطور مستمر محصولات جدید بازار را ارزیابی می کند تا مطمئن شود که بهترین راه حل ها را برای مشتریان خود ارائه می دهد.

این واحد ضمن ارائه مشاوره های تخصصی به مشتریان عزیز در زمینه  انتخاب محصولات مناسب ، تلاش می‌کند واردات و فروش تجهیزات اتوماسیون صنعتی برند های نام آشنا نظیر, Yaskawa , Omron  Mitsubishi و … را به نحو احسن انجام دهد.

در مجموعه‌ی ایران یاسکاوا واحد فروش خود را موظف می‌داند با شناخت دقیق نیاز مشتریان، جدید ترین تجهیزات اتوماسیون صنعتی را در اختیار آن ها قرار دهد و با گرفتن بازخورد از مشتریان و طراحی برنامه هایی برای افزایش رضایتمندی آن ها، به بهترین نحو پاسخگوی درخواست مشتریان باشد.

لطفا در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و دریافت کاتالوگ محصولات با مجموعه ما تماس حاصل نمایید .