تعمیرات سرو یاسکاوا

تعمیرات سرو یاسکاوا

سرو یاسکاوا مانند هر وسیله الکترونیکی دیگری به دلایل مختلفی دچار نقص فنی می‌شود. طول عمر دستگاه و محیط کاربری آن، بر وقوع این وضعیت تاثیر گذار است. به خصوص برای دستگاه‌هایی که به طور سالانه بازرسی نشده باشد، احتمال خرابی بالاتر می‌رود. تعمیرات سرو یاسکاوا باید توسط افراد متخصص و با تجربه صورت گیرد.

دستکاری سرو یاسکاوا بدون تجربه و دانش کافی تنها باعث ایجاد خرابی و مشکلات بیشتر می‌شود. کلیه خدمات تعمیر سرو یاسکاوا را به دقت مطالعه کنید و سپس با در نظر گرفتن بودجه خود برای تعمیر یا تعویض دستگاه اقدام کنید. مشاوره با تکنسین‌های با‌تجربه در زمینه‌ی تعمیر سرو یاسکاوا می تواند راهنمای خوبی برای این تصمیم‌گیری باشد.

شرکت‌های مهندسی که در زمینه خدمات و تعمیرات سرو یاسکاوا فعالیت می‌کنند گزینه‌های زیادی را تحت پوشش خود دارند و به مشتریان ارائه می‌دهند.

پیشنهاد ما، انجام بازرسی‌های به موقع از دستگاه است تا از وقوع هر گونه خرابی پیشگیری شود، منتها در برخی شرایط ممکن است خرابی و نقص فنی سرو به طور غیر منتظره‌ای صورت گیرد، که در این صورت اگر با شرکت خدماتی که از پیش با آن قرار داد داشته باشید کمک می‌کند تعمیرات سرو یاسکاوا با سرعت بیشتری صورت پذیرد. خدمات ارائه شده توسط شرکت‌های مختلف:

 1. تعمیرات تخصصی انواع درایو جریان متناوب شرکت یاسکاوا
 2. تعمیر اینورتر صنعتی یاسکاوا
 3. تعمیر سرو یاسکاوا و تعویض قطعات
 4. تعویض قطعات سرو یاسکاوا، اینورتر و سافت درایو شامل ترانزیستور، پل دیود، سیم‌ها و اتصالات و …
 5. کنترل برد دستگاه
 6. تمیز کردن محیط از گرد و غبار
 7. بررسی اتصالات دستگاه
 8. مشاوره رایگان و ارائه گارانتی سرو

اگر هم اکنون شما نیز با یکی از مشکلات سر‌سام‌آور سرو یاسکاوا روبرو هستید و می‌خواهید راهی برای حل آن‌ها پیدا کنید کافی است با شماره تماس‌های درج شده در سایت تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح نمایید. تعمیرات تخصصی سرو یاسکاوا یکی از ویژگی‌ها و تخصص‌هایی است که در این مجموعه به آن پرداخته خواهد شد.

عیب یابی سرو یاسکاوا و رفع خرابی

 

عیب یابی سرو یاسکاوا و رفع خرابی

تعمیر سرو یاسکاوا باید توسط افراد متخصص صورت گیرد. در هنگام تعمیرات سرو یاسکاوا اطلاعات کافی را در اختیار تکنسین قرار دهید از جمله: طول عمر دستگاه، میزان ساعات کارکرد، بودجه‌ای که در اختیار دارید و محدود زمانی که باید سرو یاسکاوا تعمیر و دوباره به فعالیت باز گردد.

مشکلات سرو یاسکاوا یا اینورتر شما می‌تواند از ریزالور، انکدر یا مشکلات مکانیکی مرتبط با موتور اصلی باشد. دقت داشته باشید همیشه پس از تعمیرات سرو یاسکاوا را تحت شرایط نامی با حداکثر سرعت دستگاه تست و آزمایش کرده تا از عملکرد آن مطمئن شوید.

هنگام عیب یابی سرو یاسکاوا موارد زیر مورد توجه قرار میگیرند:

 1. بررسی کد خطای دستگاه و کنترل نرم‌افزاری آن
 2. بررسی عیب‌های رخ داده با انجام تست‌های مختلف
 3. کنترل و تست KE سرو
 4. بررسی حداکثر گشتاور موتور و نیروی مگنت

مگنت سرو موتورهای جریان مستقیم و متناوب ممکن است حالت آهنربایی خود را از دست داده باشد. دلیل این امر می‌تواند به دلیل شرایط ناپایدار در تنظیمات دستگاه یا عدم بکارگیری صحیح ماشین باشد.

طراحی سیستم‌های خنک کاری باید به‌درستی صورت گیرد تا مگنت حالت آهنربایی خود را از دست ندهد، البته شرایط جوی و محیطی نامساعد و ضربات وارده به دستگاه می‌تواند باعث خرابی هم مگنت و دیگر قطعات دستگاه شود. شوک‌های الکتریکی و مکانیکی و عوامل حرارتی نیز باعث خرابی دستگاه خواهند شد.

عوامل گفته شده باعث وقوع نقص فنی دستگاه و احتیاج به تعمیرات تخصصی سرو یاسکاوا می شوند و نتیجه آن‌ها به صورت:

 1. کند شدن کنترل سرو یاسکاوا
 2. کاهش قدرت سرو موتور
 3. مصرف انرژی بیشتر و گرم شدن بیش از حد موتور
 4. شکستگی مگنت‌های اصلی
 5. ارتعاشات و حرکت‌های ناهنجار و غیر معمول سرو

هزینه تعمیر سرو یاسکاوا

 

هزینه تعمیرات سرو یاسکاوا

گاهی اوقات هزینه تعمیر سرو یاسکاوا و درایو های جریان متناوب یا خرید یک سرو جدید برابری می‌کند. امّا اگر تعمیرات توسط گروه‌های تخصصی و مرتبط با خدمات پس از فروش شرکت یاسکاوا انجام گیرد، هزینه‌های تعمیرات به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد.

تعمیرکاران مجاز این برند تعمیرات سرو یاسکاوا و تعویض قطعات را با هزینه کمتری برای شما انجام می‌دهند. همچنین، قطعات تعویض شده تا یک سال تحت گارانتی شرکت خواهند بود.

اگر سرو موتور شما دارای گارانتی یا ضمانت نامه است، آن را به تعمیرکار ارائه دهید. ممکن است خرابی ناشی از عدم استفاده صحیح از دستگاه باشد، در این صورت امکان دارد که تعمیر سرو یاسکاوا شامل گارانتی نشود. در موارد زیر هزینه تعمیرات سرو یاسکاوا شامل گارانتی نخواهد شد:

 1. دوره ضمانت قطعه به پایان رسیده باشد.
 2. قطعه تست شده و مشکلی پیدا نشود.
 3. آسیب وارد شده به قطعه یا ناحیه‌ای سرو یاسکاوا به دلیل عدم نصب درست ایجاد شده باشد.
 4. تنظیمات نرم افزاری آن به صورت صحیح انجام نشده باشد.
 5. قطعه‌های درونی سرو به دلیل حمل و نقل و جا به جایی نامناسب آسیب دیده باشند.

در صورتی که قطعه‌های درونی دستگاه بازرسی شده و مشکلی مشاهده نشود، هزینه بازرسی و عیب یابی سرو یاسکاوا به طور جداگانه محاسبه خواهد شد و شامل گارانتی نخواهد بود.

در انتهای تعمیرات یا تعویض قطعات دستگاه گزارشی به شما ارائه خواهد شد و قیمت نهایی بسته به تعداد قطعات تعویض شده و هزینه بازرسی در آن ذکر می‌شود.

خدمات تعمیر سرو یاسکاوا

 

خدمات تعمیر سرو یاسکاوا

مشتریانی که سرو موتور آن‌ها دچار نقص فنی شده‌اند انتظار دارند تا تعمیرات در کم‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت و هزینه کم صورت گیرد. همیشه در نظر داشته باشید، بهترین خدمات را تکنسین‌ها ارائه می‌دهند که سال ها در زمینه تعمیرات سرو یاسکاوا تجربه کسب کرده باشند.

آن‌ها وسایل و تجهیزات لازم برای تست تخصصی دستگاه شما را به همراه خواهند داشت و گزارش مفصلی در مورد خراب بودن سیستم و نحوه تعمیر آن ارائه خواهند داد.

قطعات مورد استفاده آن‌ها در هنگام تعمیر سرو یاسکاوا اصل بوده و با گارانتی یک ساله تضمین می‌شود. تکنسین‌های حرفه‌ای آماده‌اند تا در مورد محل قرار‌گیری سرو یاسکاوا به شما مشاوره دهند، چرا که اکثر مشکلات به دلیل شرایط نامطلوب محیطی ایجاد می‌شوند.

رطوبت، دمای بالا و عدم کارکرد صحیح فن‌ها باعث ایجاد خرابی‌های جدید بر دستگاه خواهند شد. تعمیرات تخصصی سرو yaskawa علاوه بر کنترل نرم افزاری دستگاه شامل بازرسی محیطی نیز می‌شود.

هم اکنون می‌توانید با تماس با یکی از شماره‌های درج شده در سایت تمامی مشکلات خود را مطرح کرده و پاسخ سوالات خود را در مورد هزینه‌ها و حتی روند تعمیرات تخصصی سرو یاسکاوا مطرح نمایید تا مشاوران و متخصصان این مجموعه در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشند.

اگر فکر می‌کنید که طول عمر سرو یاسکاوای شما به پایان رسیده و دیگر نمی‌توانید از آن استفاده کنید کافی است این موضوع را به ما بسپارید تا انتخاب مناسبی را با هزینه‌ای منصفانه پیش روی شما بگذاریم. شاید نیازی به تعویض نباشد و تنها با تعمیری جزئی مشکل شما بر طرف شود.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.