ربات های صنعتی یاسکاوا موتومن

ربات های صنعتی یاسکاوا موتومن

مجموعه ایران یاسکاوا نماینده فروش و خدمات پس از فروش ربات‌های صنعتی یاسکاوا در ایران بر اساس نوآوری‌های شرکت یاسکاوا در ژاپن در حوزه ارائه محصولاتی همچون  موبایل ربات ها، اینورتر، سروو درایو، نرم‌افزار، ربات‌های دو بازو (همکار انسان) و … فعالیت دارد.
تمامی محصولات مجموعه ایران یاسکاوا با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش در اختیار مهندسین و صاحبان صنایع کل کشور قرار می‌گیرند.

ساخت ربات های صنعتی یاسکاوا با شبیه سازی

به منظور دستیابی به انعطاف‌پذیری ربات‌های فرآیند مونتاژ به صورت ۱۰۰ درصد اتوماتیک مشابه انسان ربات‌های یاسکاوا دارای دو بازو شامل ۱۵ محور ساخته شده است. این راه برترین روش شبیه سازی شانه و بازوی انسان‌ها و اتوماتیک‌سازی فرآیند‌ها به صورت دقیق پرسرعت نسبت به نیروی انسانی در شرکت‌های مونتاژ قطعات مختلف است.

ربات‌های کم مصرف و سبک‌تر به کاربران این امکان را می دهد که بهره‌وری سیستم خود را بسیار افزایش داده و در کاربرد‌های  متوسط و کوچک این بهره‌وری تداوم دارد. توسعه گریپر‌های سبک وزن و استفاده از ابزارآلات جوشکاری نقطه ای سبک به شکل چشم‌گیری کاهش مصرف انرژی و هزینه‌های سیستم‌هارا به همراه دارد.

همکاری انسان ها و ماشین

همکاری بین انسان و ماشین توسط اپراتور و ربات‌ها برای نیروی انسانی و حفظ منابع انسانی شرکت‌های صنعتی صورت می‌گیرد. با این ربات‌ها نیازی به سیستم ایمنی مانند گارد، سنسور‌های نشانگر ایمنی و فنس‌ها که پرسنل را از منطقه خطرناک جدا می‌کنند، نخواهد بود.

این روش نیروی انسانی صنایع را از انجام امور تکراری، خطرناک و گا‌ها مرگبار و کار‌های شدید آزاد نموده و کیفیت کار ثابت و مرغوبیت کالا و قطعات تولیدی، افزایش خواهد یافت.

مشاهده این مطلب: موبایل ربات

مزایای ربات های صنعتی یاسکاوا موتومن

مزایای ربات های صنعتی یاسکاوا موتومن در اتوماسیون صنعتی

  1. امور ساده بسیار پر سرعت‌تر از امور دستی انجام خواهد شد. بنابراین رباتیک سرعت تولید بازار‌های صنعتی کشور را به طور چشمگیری افزایش خواهد داد.
  2. ربات‌های نیروی کار متخصص صنایع را در امور پیچیده‌تر و صرف زمان و هزینه بیشتر آزادسازی کرده و در نتیجه در هزینه‌ها صرفه جویی می‌شود.
  3. رباتیک بهره‌وری بسیار بالا ماندگار و قابل تخمین زدن را بدون نیاز به نظارت و مدیریت برآورد می‌سازد.
  4. رباتیک فاکتور‌های رایج زمان‌بندی همچون تغییرات شیفت مرخصی بازآموزی بیماری و غیره را در جهت مثبت تحت تاثیر قرار داده و موجب بهبود اوضاع کاری پرسنل خواهد شد.
  5. رباتیک به سادگی قادر است نیاز بازار در حال تغییر مداوم را همگام با امور خود سازگار و همچنین خود را با آن‌ها وفق دهد.
  6. تا ۴ عدد روبات قادر هستند یک کنترل‌کننده چندین برابر از جهت حجم و سرعت کار وصل گردد یک ربات می‌توانند انجام امور متعدد با یکبار برنامه‌ریزی به راحتی انجام دهد برنامه‌نویسی‌های مجدد کوتاه‌تر از آماده‌سازی راه‌اندازی می‌باشد.

ایران یاسکاوا نماینده رسمی محصولات یاسکاوا در ایران و تهران می‌باشد که وارد و تامین‌کننده محصولات اتوماسیون صنعتی و عرضه انواع سرو درایو، اینورتر، سیستم‌های کنترل حرکتی و تعمیرات تخصصی در این زمینه به سراسر کشور می‌باشد.

برنامه نویسی رباتیک پیشرفته و فوق حرفه ای

برنامه نویسی رباتیک در مقایسه با سال‌های گذشته فوق‌العاده ساده شده و برنامه‌نویسان بسیار سریع و در منزل به راحتی آموزش خواهند دید و پروژه‌های برنامه نویسی هوش مصنوعی و رباتیک را در دسترس صاحبان صنایع قرار می‌دهند.

نرم‌افزار، ربات‌ها و تکنولوژی‌های آن امکانات رباتیک را در چندین سال اخیر بسیار توسعه داده و این قابلیت را فراهم کرده تا ربات صنعتی یاسکاوا بتواند کار‌های بسیار بیشتری در مقایسه با سال‌های گذشته انجام دهد.

رباتیک در خدمت انسان

رباتیک، مرغوبیت و کیفیت ثابت و پایداری را ارائه می‌دهد حرکت‌های رباتیک ثابت متمرکز و با دقت هستند و اغلب مواقع با دقت 0/5 میلی‌متر و یا بیشتر کار می‌کنند.

ربات های صنعتی یاسکاوا موتومن از دوباره کاری و اتلاف وقت در اواخر شیفت و کار راندمان پایین به سبب خستگی در اواخر شیفت‌ها پیشگیری می‌نماید.

کیفیت بدون نیاز به پیدا کردن کارگر و نیروی انسانی جدید ماهر به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت.

جهت فرآیند‌های کامل سیستم رباتیک بازگشت سرمایه و سود مازاد پرسرعت را از طریق کاهش هزینه‌های اضافه و ارزش افزوده برنامه‌ریزی شده است.

خرید ربات بسیار راحت منعطف و راه‌اندازی آن در کمتر از چند روز کاری و سلول‌های برنامه‌نویسی شده از پیش بسیار ساده خواهد بود.

از طرفی متخصص یا شریک ربات، برنامه‌نویسی‌ها و هزینه‌های مراقبت و نگهداری ربات‌ها، تعمیرات بسیار کمتر از آموزش نیرو‌های کار و نگهداری منابع انسانی در صنایع مختلف می‌باشد.

ربات های یاسکاوا موتومن می‌توانند از جهت طول عمر مفید ربات‌ها نیز بسیار موثر واقع شود. علاوه بر آن انواع اتوماسیون صنعتی با ربات‌ها در رنج گسترده‌ای از کاربرد و مصارف با قابلیت انعطاف‌پذیری بالا و مقیاس پذیر‌تر استفاده می‌گردند.

خرید ربات های صنعتی یاسکاوا موتومن

خرید ربات یاسکاوا = افزایش مشتری و سود مازاد!

سود بسیار بیشتر از طریق تولید با کیفیت محصولات مورد نیاز برای رقابتی ماندن با بازار در کسب و کار‌های جدید ( استارتاپ‌ها)، حفظ مشتریان بالقوه، تبدیل آن‌ها به مشتری وفادار و تولیدات قابل پیش‌بینی از دیگر مزایای ربات‌های صنعتی یاسکاوا موتومن در نمایندگی فروش محصولات یاسکاوا محسوب می‌شوند.

شرکت یاسکاوا موتومن همان چیزی است که به طور قابل توجه از طریق شبکه‌های جهانی پشتیبانی و اجرا شده و در تکنولوژی اتوماسیون صنعتی با راه‌حل‌های کاربردی، هوشمند و پایدار خدمات ذکر شده را با تجربه بیش از ۱۰۰ سال به شما ارائه خواهد داد.

این مجموعه وارد‌کننده انواع محصولات رباتیک از جمله ربات جوشکاری، ربات مونتاژ، ربات‌های برش و بسته‌بندی کارخانجات، نقاشی و پالت‌گذاری، ربات‌های صنعتی موتومن، کنترلر ربات‌های یاسکاوا در مدل‌های زیر می‌باشد.

DX۱۰۰

DX۲۰۰

FS۱۰۰

جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام لیست قیمت و موجودی محصولات یاسکاوا با واحد فروش گروه صنعتی و بازرگانی ایران یاسکاوا در ارتباط باشید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.