راه اندازی کارخانه جدید تولید بردهای الکترونیکی شرکت یاسکاوا

راه اندازی کارخانه جدید تولید بردهای الکترونیکی شرکت یاسکاوا

راه‌اندازی کارخانه جدید برای تولید برد‌های الکترونیکی توسط شرکت یاسکاوا خبر جدید سایت گروه صنعتی بازرگانی ایران یاسکاوا است.

به گزارش شرکت ایران یاسکاوا، نمایندگی یاسکاوا در تهران ، گروه مکاترونیک یاسکاوا YASKAWA (Changzhou) کارخانه جدید خود را جهت تولید برد‌های سرو درایو ، درایو AC و واحد‌های الکترونیکی پنل کنترل ربات در پایگاه تولید یاسکاوا چین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات کارخانه جدید YASKAWA

  • نام شرکت: YASKAWA (Changzhou) Mechatronics system Co. Ltd
  • مکان تاسیس: شهر چانگژو، جیانگ سو، چین
  • سرمایه: 47.5 میلیون دلار
  • مالکیت 100 درصد: Yaskawa Electric (China) Co.
  • شروع تولید: ژوئن ۲۰۲۲
  • مساحت کارخانه: ۵۰۰۴۴ متر مربع
  • مساحت کل: ۲۶۹۷۳ متر مربع
  • کارمندان: ۷۵ نفر (از ۳۱ مه ۲۰۲۲)
  • تجارت: تولید اینورتر یا درایو‌های AC برد‌های نصب برای تقویت‌کننده‌های سروو موتور و واحد‌های الکترونیکی برای پانل‌های کنترل رباتیک

مراسم افتتاح کارخانه جدید یاسکاوا

مراسم افتتاح کارخانه جدید یاسکاوا

مراسم تکمیل کارخانه جدید محل به مناسبت آغاز عملیات در همین محل برگزار شده است. این مراسم با توجه به شیوع کووید-۱۹ در چین به طور انحصاری با حضور احزاب مرتبط برگزار شد. اما همه اعضا اهداف مشترکی برای توسعه بیشتر در آینده داشتند.

مشاهده این مطلب: استفاده از اینورتر‌های یاسکاوا برای بلندترین و بزرگترین چرخ و فلک جهان!

برد‌های الکترونیکی؛ محصولات آینده YASKAWA

کمپانی یاسکاوا الکتریک در بخش مکاترونیک YASKAWA (Changzhou) Mechatronics System Co که از تولیدکنندگان مطرح حوزه ربات‌های صنعتی می‌باشد در سراسر جهان حسابی سر و صدا به پا کرده است. سرمایه‌گذاران Yaskawa با تولید انبوه در ناحیه ملی صنعتی با تکنولوژی پیشرفته تحت عنوان Wujin (WIZ) در پیشرفته‌ترین حالت خود استارت خورد. مقامات ارشد YASKAWA و شعب چینی آن به صورت مجازی در مراسم افتتاحیه کارخانه جدید یاسکاوا شرکت داشتند.

یاسکاوا الکتریک نظر خود را تجدید کرده و با تیم دوستدار محیط زیست خود با نام Yaskawa Carbon Neutral Target جهت هدف نوین خود یعنی نشر گاز کربن دی اکسید در طول زنجیره تا ۲۰۵۰ تأمین خواهد شد.

سخنرانی دبیر کل حزب چین

دبیر کل حزب چین، در مراسم افتتاح کارخانه جدید یاسکاوا ژاپن حضور یافته و سخنرانی کرد. وی در سخنان خود بیان داشت که چانگژو به شکل مداوم محیط تجارت جهانی و محبوب خود را در راستای موفقیت تجارت جهانی چین برای کمپانی‌های سرمایه‌گذاری خارجی بهینه می‌سازد.

وی افزود در اوایل سال ۲۰۱۲ یاسکاوا با راه‌اندازی خط تولید ربات های صنعتی منتظر ایجاد فرصت‌های نوین جهانی در مورد همکاری با رهبران صنایع در منطقه‌های گسترده‌تری می‌باشد. مثل یاسکاوا! وی اظهار داشت که Wujin آماده ارائه سیاست‌های ترجیحی و خدمات هدفمندتر برای سرمایه‌گذاران با کیفیت بالا است.

هدف کارخانه جدید YASKAWA

در چین، فعالیت‌های اقتصادی به دلیل تأثیر کووید-۱۹ راکد بوده‌اند، اما تقاضا برای اتوماسیون کارخانه‌ها در محل‌های تولید به دلیل کمبود نیروی کار ناشی از نرخ پایین زاد و ولد و افزایش میانگین سنی جمعیت، افزایش هزینه‌های نیروی کار و خطر ابتلا به کووید-۱۹ و… در حال افزایش بوده است.

مفهوم راه حل i³-Mechatronics

کارخانه جدید قطعات اصلی مانند برد‌ها و واحد‌های الکترونیکی را برای استفاده در پایگاه‌های تولید گروهی در چین تأمین و زنجیره تأمین در کشور چین را تقویت می‌سازد. هدف شرکت یاسکاوا الکتریک تسریع بهبود در بهره‌وری و افزایش کیفیت با ایجاد یک سیستم تولیدی است که مفهوم راه‌حل i³-Mechatronics را نشان می‌دهد.

مشاهده این مطلب: کنترلر جدید iC9210-PN یاسکاوا برنده جایزه نوآوری آلمان در سال ۲۰۲۲

کارخانجات یاسکاوا دوستدار محیط زیست

سازگاری با محیط زیست و بهره‌وری روز افزون انرژی؛ در پروژه‌های یاسکاوا به وضوح نشان دهنده دوستدار محیط زیست بودن این شرکت بزرگ تولیدی صنعتی می‌باشد. همچنین، در راستای استراتژی رشد داخلی چین، انتظار می‌رود تقاضا در طیف گسترده‌ای از زمینه‌ها، از جمله سرمایه‌گذاری‌های زیرساختی مرتبط با محیط زیست که برای کاهش کربن، نیمه‌رسانا‌ها و بازار‌های صنعتی عمومی طراحی شده‌اند، گسترش یابد.

کارخانه جدید Yaskawaو جلب رضایت مشتری

به بیان مدیران این شرکت علاوه بر اهداف زیست محیطی، تولیدکنندگان کارخانه جدید یاسکاوا قصد دارند مدل‌های تولیدی را گسترش دهند تا توانایی خود را برای پاسخگویی به نیاز‌های مشتریان تقویت کنند و امکانات پیشنهادی خود را در i³-Mechatronics بهبود بخشند، نتیجه نهایی این پروژه جلب رضایت مشتری و کمک به رشد و توسعه اقتصاد چین می‌باشد.

مشاهده این مطلب: ربات‌های یاسکاوا برنده جایزه Red Dot Award 2022

جمع بندی

در این مقاله به جزئیات خبر جدید شرکت یاسکاوا الکتریک ژاپن که در وبسایت رسمی خود منتشر کرده بود پرداختیم. مطابق بیانیه این خبرنامه تأسیس و افتتاح خط تولید جدید کمپانی yaskawa در مساحت تقریبی ۵۰۰۴۴ متر مربع احداث می‌گردد. در مقالات سابق به بررسی افتخارات، جوایز کسب شده و دستاورد‌های جهانی تولیدات کارخانجات یاسکاوا الکتریک و یاسکاوا موتومن در کشور‌های اروپایی و آسیایی پرداخته ایم.

سخن پایانی

ایران یاسکاوا نماینده رسمی محصولات یاسکاوا در ایران تعمیرات و فروش درایو و سرو موتور یاسکاوا را به صورت تخصصی و با حضور کارشناسان مهندسی برق و اتوماسیون صنعتی ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص موجودی و استعلام قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.