کانورتر یاسکاوا چیست و در چه مواردی کاربرد دارد؟(2023)

کانورتر یاسکاوا چیست و در چه مواردی کاربرد دارد؟(2023)

مبدل بازتولید D1000 یاسکاوا یک راه حل بکر برای مصرف بهینه‌ی برق است که می‌تواند مصرف برق را برای سیستم‌ های مشترک چند درایو یا درایو تکی که با بازتولید قابل توجهی رو به رو هستند، بهینه کند. این مبدل، برخلاف رکتیفایرهای غیرفعال عمل میکند که فقط می‌توانند برق را از یک جهت منبع به بار تأمین کنند. سری D1000 یاسکاوا شامل فیلترینگ هارمونیک ورودی است که فاکتور قدرت را بهبود می‌بخشد و هزینه‌های انرژی و نویز روی سیستم‌های برقی را کاهش می‌دهد. واحد مبدل بازتولید D1000 محصولات یاسکاوا را با یک راه حل فعال برای کم کردن هارمونیک (AFE) تکمیل می‌کند. سری D1000 یاسکاوا به جای این که برق را به عنوان گرما از بین ببرد، انرژی را به شبکه برق باز می‌گرداند. مبدل احیا کننده یاسکاوا D1000 برای کاربردهای صنعتی طراحی شده است و برای لوازم خانگی توصیه نمی‌شود. همان طور که پیش تر گفته شد یک راه حل برای دستیابی به انرژی پاک است که می‌تواند برق را در هر دو جهت تامین کند، و آن را برای سیستم های باس مشترک چند درایو یا تک درایو که بازتولید قابل توجهی را تجربه می‌کنند، ایده آل می‌کند. برخلاف یکسو کننده‌های غیرفعال که فقط می‌توانند برق را از منبعی به بار دیگر تامین کنند، می‌تواند در هر دو جهت به سیستم توان بدهند سیستم D1000 شامل فیلتر هارمونیک ورودی، کاهش سطوح اعوجاج و بهبود ضریب توان است که باعث کاهش بیشتر هزینه های انرژی و استرس سیستم های قدرت می‌شود. این امر بدون استفاده از قطعات گران قیمت چند پالسه به دست می‌آید. اگر به دنبال مبدلی برای لوازم خانگی خود هستید، ممکن است بخواهید ترانسفورماتور کاهنده را در نظر بگیرید. این ترانسفورماتور ولتاژ برق ورودی را افزایش می‌دهد، در حالی که ترانسفورماتور کاهنده ولتاژ برق ورودی را کاهش می‌دهد

لازم به ذکر است مبدل تک فاز راه حلی برای نیازهای تبدیل برق تک فاز به سه فاز شما است.

مبدل های یاسکاوا

برق سه فاز در بسیاری از مناطق روستایی کمیاب است، اما در این مناطق نیاز به کنترل موتور سه فاز داریم. راه حل های زیادی مانند تبدیل فاز ایستا، تبدیل فاز چرخشی و کاهش درایوهای فرکانس متغیر استاندارد سه فاز وجود دارد. مبدل تک فاز یاسکاوا با ترکیب فناوری درایو دیجیتال مشکلاتی که پیش تر بیان شد را برطرف می‌کند.

D1000 برای صرفه جویی در انرژی با هدایت انرژی ترمز بر روی شبکه طراحی شده است، به این ترتیب می توان آن را به جای اینکه به عنوان گرما تلف شود، توسط دستگاه های دیگر مورد استفاده قرار گیرد. این یک راه حل مقرون به صرفه برای سیستم های چند درایو و یا تک درایو فراهم می کند، ارائه راه حل های قدرت کاملا احیا کننده و تمیز است. سری D1000 از توان های خروجی قدرت از 5 تا 750 HP پشتیبانی می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی کانورتر های یاسکاوا با شماره‌ی 88658476(021) تماس حاصل فرمایید یا با شماره‌ی 09191486231 در پیام رسان ها در ارتباط باشید.

 

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.