ربات های یاسکاوا، عملکردی فرا تر از باور

ربات های یاسکاوا، عملکردی فرا تر از باور

 یک تولید کننده قابل اعتماد جهانی در اتوماسیون صنعتی شاخه رباتیک،  بی شک شرکت یاسکاوا است. این شرکت خوشحال است که یک سال دیگر توانسته است نتایج خیلی خوبی را در نظرسنجی از مشتریان ربت های یاسکاوا در سال 2023 به دست بیاورد و رتبه کلی 4.7 را در مقیاس احتمالی 5.0 دریافت کند.

یاسکاوا با آشکارسازی پیشرفت ‌های مشهود خود به صورت سال به سال در برنامه‌ها، رضایت مشتری، بازاریابی، فروش و محصولات استاندارد، بازخورد دریافت‌شده برای هدایت موارد اقدام فوری و آتی برای هدف ارائه بالاترین سطح رضایت مشتری در صنعت اتوماسیون می کوشد. تعهد به بهبود مستمر و فراتر از انتظارات مشتری، اولویت اصلی شرکت است به گونه ای که بخشی از پاداش کارمندان این شرکت به نتایج این نظرسنجی ها مرتبط است.

استیو برهورست، رئیس و مدیر عامل Yaskawa Motoman اظهار داشت: “این سطح از عملکرد نتیجه مستقیم یک تیم اختصاصی و بسیار با تجربه است که بر اجرای استراتژی تولید راه‌حل‌های با کیفیت و ارائه پشتیبانی در سطح جهانی متمرکز شده‌اند. این دستاورد تایید می کند که تعهد شرکتی ما به پشتیبانی مشتری، همراه با تلاش های اضافی توسط همه کارکنان، منجر به رضایت مشتریان می شود”.

یاسکاوا با وقف ماموریت شرکتی خود برای ارائه کارآمد راه حل های رباتیک با کیفیت بالا و نوآورانه که به مشتریان و شرکای کمک می کند تا فضا رقابتی تر شود، سال مالی جدید خود را در 1 مارس 2024 آغاز کرد و به بهبود ارائه محصولات و خدمات پشتیبانی ادامه می دهد و نتایج متحول کننده برای پیشروی در صنعت را به ارمغان بیاورد.

درباره یاسکاوا موتومن

بخش رباتیک شرکت یاسکاوا که در سال 1989 تأسیس شد، یک شرکت روباتیک پیشرو در قاره آمریکا است. با بیش از 600000 ربات Motoman نصب شده در سطح جهان، Yaskawa محصولات و راه حل های اتوماسیون را برای تقریباً هر صنعت و برنامه رباتیک ارائه می دهد. از جمله جوشکاری قوس الکتریکی، مونتاژ، پوشش، توزیع، جابجایی مواد، برش مواد، حذف مواد، بسته بندی، پالت سازی، جوش نقطه ای و پردازش نمونه آزمایشگاهی بالینی.

مزایای ربات های صنعتی یاسکاوا موتومن در اتوماسیون صنعتی

  • امور ساده بسیار پر سرعت‌تر از امور دستی انجام خواهد شد. بنابراین ربات های یاسکاوا سرعت تولید پروسه های صنعتی کشور را به طور قابل توجهی افزایش خواهد داد.
  • ربات‌های یاسکاوا در صنایع در در امور پیچیده‌تر استفاده می شوند و با صرف زمان و هزینه کمتر باعث صرفه جویی می‌ شوند.
  • ربات های یاسکاوا بهره‌وری بسیار بالا و ماندگار را بدون نیاز به نظارت و مدیریت برآورد می ‌سازد.
  • ربات های یاسکاوا باعث بهبود زمان‌بندی ورود و خروج پرسنل و همچنین تغییرات شیفت می شوند.
  • رباتیک یاسکاوا به سادگی قادر است نیاز بازار در حال تغییر مداوم را همگام با امور خود سازگار و همچنین خود را با آن‌ها وفق دهد.
  • تا ۴ عدد روبات یاسکاوا قادر هستند یک کنترل‌کننده وصل گردند و یک ربات می‌تواند امور متعدد را با یک بار برنامه‌ریزی به راحتی انجام دهد و برنامه‌نویسی‌های مجدد کوتاه‌تر از آماده‌سازی راه‌اندازی می‌ باشد.

شرکت ایران یاسکاوا تامین کننده ی محصولات اتوماسیون صنعتی برند یاسکاوا در ایران است که این محصولات اعم انواع سرو درایو، اینورتر، سیستم‌های کنترل حرکتی می باشد. تعمیرات تخصصی تجهیزات اتوماسیون صنعتی یاسکاوا نیز از دیگر خدمات این مجموعه می باشد.

این مجموعه وارد‌کننده انواع محصولات رباتیک از جمله ربات جوشکاری، ربات مونتاژ، ربات‌های برش و بسته‌بندی کارخانجات، نقاشی و پالت‌گذاری، ربات‌های صنعتی موتومن، کنترلر ربات‌های یاسکاوا در مدل‌های زیر می‌باشد.

DX۱۰۰ – DX ۲۰۰ – FS۱۰۰

ربات های یاسکاوا

آینده ی اتوماسیون صنعتی با پیشرفت ربات ها

در گذشته ربات های صنعتی کار های بسیار خاصی را انجام می دادند اما امروزه، کاربرد ربات‌ های صنعتی به کمک سنسور های مربوطه که بر عملکرد آنها تأثیر می‌گذارد، به طرز چشمگیری در حال پیشرفت است. اکنون، این روبات‌های صنعتی در کنار اپراتورهای کارخانه کار می‌کنند و بخشی از کارهایی که نیروی انسانی انجام می‌دهد را انجام می‌دهند. تکثیر حسگرها این امکان را برای آنها فراهم کرده است که در محیطی با افراد کار کنند و اطلاعات مربوط به محیط خود را ثبت کنند. در نتیجه، می‌توانیم داده‌ها را در هر مرحله از فرآیند تولید برای ردیابی کامل و تجزیه و تحلیل دقیق داده‌ها جمع‌آوری کنیم تا تصمیمات بهتری برای آینده بگیریم.

حال در صنایعی مانند کشاورزی (Agriculture)، به کمک ربات های مخصوص می توان کمبود های یک محصول را بررسی کرد. به این صورت که آن ها می توانند سطح آب و خشکی را تجزیه و تحلیل کنند و در عین حال کال یا رسیده بودن محصولات را تعیین کنند! همچنین روبات ‌های متحرک و پهپادها میتوانند بر خطوط لوله نفت و گاز و سیستم‌های انتقال الکتریکی نظارت کنند.

ربات ها همچنین کارهای ابتدایی، یکنواخت و زمان بری را انجام می دهند که کارکنان بخش صنعتی انجام آن ها را وقت گیر تلقی میکنند اما لازم به ذکر است این پروسه ها داده های ارزشمندی را برای بهبود عملیات ارائه می دهند. همچنین بدون حسگرها و سایر پیشرفت های اخیر عرصه اتوماسیون صنعتی، هیچ یک از این موارد امکان پذیر نخواهد بود. هوش مصنوعی (AI) بخش مهمی از این سیستم است. هوش مصنوعی قابلیت‌ های فناوری رباتیک را در آینده دستخوش تغییر خواهد کرد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام لیست قیمت و موجودی محصولات یاسکاوا به ویژه ربات های یاسکاوا با واحد فروش گروه صنعتی و بازرگانی ایران یاسکاوا با شماره 02188514709 و یا در پیامرسان مختلف با شماره 09191486231 در ارتباط باشید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.