نمایندگی فروش اینورترهای یاسکاوا در اصفهان و قم

نمایندگی فروش اینورترهای یاسکاوا در اصفهان و قم

یاسکاوا یک شرکت ژاپنی است که بیش از ۱۰۰ سال در زمینه ی تولید تجهیزات برق و اتوماسیون صنعتی فعالیت می کند. عمده فعالیت های این شرکت به تولید تجهیزات موشن و درایو محدود می شود و بصورت تخصصی روی آنها کار می کند. شرکت یاسکاوا در زمینه تولید درایوهای صنعتی و سروها در بازار جهانی جزو اولین هاست. یکی دیگر از فعالیت های این شرکت تولید ربات های صنعتی است که در سطح جهانی از اعتباری بالایی برخوردار است.

نماینده فروش اینورترهای یاسکاوا – اصفهان و قم

شرکت یاسکاوا را می توان اولین تولید کننده ربات صنعتی در سطح جهان دانست. یاسکاوا سالیان زیادی است که در سطح جهان کارخانه های تولید محصولات خود را تاسیس کرده است و در نقاط مختلف جهان به عنوان یکی از بهترین برند های مطرح اتوماسیون صنعتی شناخته شده است.

نمایندگی فروش اینورترهای یاسکاوا در اصفهان و قم
نمایندگی فروش اینورترهای یاسکاوا در اصفهان و قم

شرکت یاسکاوا در ایران هم به عنوان یک برند مطرح در اتوماسیون صنعتی شناخته می شود و به واسطه نصب بر روی انواع دستگاههای صنعتی وارداتی و  همچنین دستگاه های صنعتی تولید داخل برند شناخته شده ای می باشد. اینورترهای یاسکاوا بر روی انواع مختلف تجهیزات در صنعت مورد استفاده قرار گرفته است از دستگاه های سانتریفیوژ تا قلاب جرثقیل و سایر کاربردها از سبک ترین کاربرد تا سنگین ترین کاربرد را اینورترهای یاسکاوا پوشش می‌دهد.

مشاهده این مطلب : جدیدترین اینورتر یاسکاوا

همچنین سروهای یاسکاوا به عنوان دقیق ترین سروی موجود در بازار در حساس ترین کاربرد ها مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت یاسکاوا همیشه به استفاده از قوی ترین تجهیزات الکترونیکی در تجهیزات خود پایبند بوده است به طوری که شعار “ده سال بدون نیاز به نگه داشت”، شعار دائمی این شرکت می باشد.

خرید اینورترهای شرکت یاسکاوا 

مجموعه ایران یاسکاوا سالیان زیادی است که در زمینه ی تامین تجهیزات و خدمات فنی محصولات یاسکاوا فعالیت می کند، دامنه فعالیتهای مجموعه ایران یاسکاوا محدود به تهران نمی باشد و عمده مشتریان این مجموعه از سایر شهرهای ایران می باشند. مجموعه ایران یاسکاوا از این افتخار بهره مند است که به صنعتگران استان اصفهان خدمات زیادی را ارائه کرده است.  لذا از شما عزیزان اصفهانی خواهشمندیم که جهت ارائه خدمات و خرید تجهیزات یاسکاوا از تماس با این شرکت دریغ نفرمایید.

جهت دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید با شماره 02144944093 در تماس باشید.

 

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *