کاتالوگ محصولات یاسکاوا

کاتالوگ محصولات یاسکاوا

ارائه کاتالوگ محصولات یاسکاوا از سمت نمایندگی محصولات یاسکاوا می‌تواند موجبات خریدی آگاهانه را در بستری هوشمند فراهم سازد. با توجه به تحقق خرید و فروش محصولات یاسکاوا از طریق نمایندگی‌ها، روند اطلاع رسانی اینترنتی نقش مهمی در ایفای خرید هوشمندانه خواهد داشت. به عنوان نمایندگی محصولات یاسکاوا در ایران در عرضه انواع ربات‌های صنعتی، انواع اینورتر و دیگر محصولات فعالیت خود را ادامه میدهیم. شما می توانید تمامی اطلاعات لازم را که در کاتالوگ فارسی یاسکاوا آورده شده است را مطالعه نمایید و در صورت وجود هر گونه ابهام با کارشناسان بخش پشتیبانی ما در تماس باشید.

سرو موتور یاسکاوا 

یاسکاوا تنوع زیادی در ساخت تمامی محصولات خود ایجاد کرده است و همچنین طول عمر آن‌ها بسیار زیاد است. در خصوص سرو موتور یک توضیح کوتاه که این محصول یک نوع موتور است که این قابلیت را دارد یک قطعه مکانیکی را با دقت بسیار بالایی به گردش در آورد. نکته قابل توجه این است که سرو موتور‌ها این قابلیت را دارند تا قطعات را با دقت بالا، در زوایای مشخص و با سرعت دلخواه به گردش در آورند. حال این گردش می‌تواند از نوع خطی یا چرخشی باشد.

کاتالوگ سرو درایو یاسکاوا

کاتالوگ سرو درایو یاسکاوا

سرو موتورها با توجه به عملکرد و کاربردشان در چندین دسته متفاوت قرار می‌گیرند که در این راستا دو حالت از اصلی‌ترین آنان به سرو موتور AC و سرو موتور DC اتلاق می‌شوند. سرو موتورهای جریان متناوب یا همان AC موتورهایی با جریان متناوب هستند که شامل یک انکودر می‌باشند. همچنین به کمک کنترلرها، قابلیت Close-loop که به معنی موقعیت سنجی دقیق موتور است، فراهم می‌باشد. پس بدیهی است که این نوع از سرو موتورها می‌توانند با دقت بسیار بالایی موقعیت‌دهی نمایند.

مبنای کار کلی سرو موتورهای DC (جریان مستقیم)، مشابه دیگر موتورهای الکترومغناطیسی می‌باشد. اما در کنار این شباهت ها از لحاظ ساختار، طراحی و کارایی تفاوت‌های وجود دارد. از جمله تفاوت‌ها می‌توان به اختلاف اندازه و قطر روتورهای این نوع از موتورها نسبت به سایر موتورها اشاره داشت. طول روتورهای آن‌ها بلند و قطر آن‌ها کمتر است. در مقالات مرتبط به کاتالوگ محصولات یاسکاوا شما میتوانید نکات بسیاری را کسب کنید.

 کاربرد سرو موتور

 کاربرد سرو موتور 

کاربردهای سروموتورها در صنایع و تجهیزات متعددی یاد می‌شود. از جمله صنعت رباتیک که برای جابجایی به یک موتور با دقت بالا نیاز دارد. در این موارد سروموتورها نقش بسیار کلیدی را ایفا می‌کنند. کاربرد دیگر در خصوص پنل‌های خورشیدی است. در راستای کارایی بیشتر و بهتر پنل‌ها، لازم است تا سطح آن‌ها دائم به سمت خورشید باشد. در این بخش هم سنسورهای متصل به پنل، راستای خورشید را تشخیص داده و فرمان لازم را جهت چرخش بسیار دقیق به موتور می‌دهند. از دیگر موارد میتوان به:

  1. صنایع نساجی
  2. سینماهای ۳ بعدی
  3. صنایع چاپ و نشر
  4. ماشین آلات تولید فنر
  5. دستگاه‌های CNC، اوپتیک و لیزر اشاره داشت.

کاتالوگ فارسی اینورتر یاسکاوا

استفاده از اینورترها روز به روز در حال گسترش است به همین سبب لازم است تا از کاتالوگ محصولات یاسکاوا اطلاعات لازم را کسب کنیم. از جمله محصولات یاسکاوا که رونق و تنوع بسیاری را شامل است میتوان به انواع اینورترهای یاسکاوا اشاره داشت. از جمله تفاوت‌هایی که انواع اینورترها را از یکدیگر متمایزتر و کاربردی‌تر می‌نماید, سری آنهاست. به عنوان مثال سری اینورترهای L1000 یک نوع اختصاصی از اینورترهایی می‌باشد که کاربرد اصلی آن‌ها در آسانسورها دیده می‌شود. از انواع دیگر اینورترها سری  A1000 می‌باشد که معمولاً در عملکردهای عمومی از این نوع استفاده می‌شود و یک اینورتر Close Loop است. پس از بررسی دو سری از اینورترهای L1000وA1000 ، نوبت به سری  V1000 می‌رسد .

دانلود کاتالوگ اینورتر یاسکاوا

 

بررسی پارامترهای اینورتر V1000

از تنوع محصولات که بگذریم به بررسی مهمترین سری اینورترهای تولید شده توسط یاسکاوا می‌پردازیم که طبق روال بازار و روند فروش می‌توان این موضوع را درک کرد که اینورترهای سری V1000 اهمیت خاص‌تری را به خود اختصاص داده‌اند. اینورترهای یاسکاوا یکی از پرکاربردترین درایوهای موجود در بازار صنعتی می‌باشد. وجود نماینده یاسکاوا در جای جای کشور این امکان را فراهم می‌آورد تا حق انتخاب بهتری داشته باشید و با بررسی بهتر کاتالوگ محصولات یاسکاوا نتایج رضایت بخشی را محقق سازید. این محصول که در تمامی صنایع کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد لازمه تحقیق‌های بیشتری پیش از خرید است. پشتیبانی از رنج قیمت مناسب، تنوع کیفیتی برحس هزینه و همچنین قابلیت‌های انبوه درایو یاسکاوا، موجب شده تا استفاده از این درایو را در صنایع مختلف بیش از پیش باشد.

دفترچه راهنمای درایو یاسکاوا V1000

دفترچه راهنمای درایو یاسکاوا V1000

درايوهای سری V1000 شرکت ياسکاوا، در سه مدل با ورودی‌های تک فاز 200 ولت از 100 وات تا 4 کیلووات، ورودی سه فاز 200 ولت از 100 وات تا 15 کيلو وات و ورودی‌های 400 ولت سه فاز از 200 وات تا 15 کيلو وات طراحی و تولید می شوند. قابل توجه است که اين نوع از درايوها معمولاً در حالت Loop Open مورد استفاده قرار می‌گیرند و به واسطه این ویژگی، قابليت کار با موتورهای آسنکرون و موتورهای سنکرون را پشتیبانی می‌نمایند. از اين درايو می‌توان در مواردی چون:

  1. فن
  2. کمپرسور
  3. نوار نقاله
  4. کنترل موتور پمپ
  5. قلاب جرثقيل و دیگر موارد استفاده نمود.

بازگشت به تنظيمات کارخانه درايو V1000

گاهاً برحسب شرایط پیشامده لازم است تا عملیات تنظیمات کارخانه را برای درایو اعمال نماییم، این قبیل اطلاعات معمولا در کاتالوگ محصولات یاسکاوا اعلام می‌شود. در راستای تغيير پارامترهای درايو V1000 در ابتدا بایستی وارد منوی PAr) Parameter) شويد. سپس برای تغيير پارامترها و بازگشت به تنظيمات کارخانه، پارامتر A1-03 را انتخاب نموده و Enter کنيد. مقدار اين پارامتر در حالت عادی صفر می‌باشد. به دنباله این موضوع اگر شما عدد 2220 را در پارامتر A1-03 وارد نمایید و کليد Enter را فشار دهيد تمامی پارامترهای اين درايو، به مقدار اولیه یا همان حالت کارخانه تغيير خواهند کرد. لازم به ذکر است که بعد از اتمام کار، مجدداً مقدار پارامتر A1-03 به صفر بر می‌گردد.

کلام آخر نمایندگی یاسکاوا

دور از انتظار نیست که بحت کاتالوگ محصولات یاسکاوا از موضوعات پرچالش و عمیق می باشد و لازمه نکته‌سنجی‌ها و ریزبینی‌هاست. به همین علت توصیه مجموعه ایران یاسکاوا بررسی مقالات بیشتر این سایت است تا از ریز و درشت ماجرا اطلاعات کافی را در دست داشته باشید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.