خدمات پس از فروش یاسکاوا(2024)

خدمات پس از فروش یاسکاوا(2024)

خدمات پس از فروش یاسکاوا توسط مجموعه ایران یاسکاوا که به عنوان یکی از نمایندگی های فعال محصولات یاسکاوا در ایران در حال فعالیت است، در خدمت تمامی کاربران می باشد. ایران یاسکاوا با سابقه چندین ساله در عرضه انواع اینورترها، سرو موتور و انواع ربات ها روندی اصولی را در عرصه صنعت پدید آورده است. این صفحه تحت عنوان سایت نمایندگی یاسکاوا، خدماتی متنوع چون تعمیر، سرویس و ارائه محصولات مرتبط با نام و کیفیت یاسکاوا در تلاش است تا بهترین ها را راهی بازار نماید.

خدمات پست فروش یاسکاوا به ارائه پشتیبانی استثنایی از مشتریان خود حتی پس از اولین خرید اختصاص دارد و تیم کارشناسان ما همیشه برای کمک به هر گونه مسائل فنی یا پرس و جو در دسترس هستند.

تعمیر سرو موتور یاسکاوا

سروموتور یاسکاوا همچون سایر وسیله های الکترونیکی دیگر در اثر عوامل گوناگونی ممکن است به نقص فنی دچار شود. مواردی همانند محیط کاربری وسیله، میتواند در طول عمر دستگاه دخیل باشد و به نوعی مسبب نقص می باشد. قابل درک است که وسیله های الکتریکی به بازرسی سالانه نیاز دارند و اگر این موضوع کمرنگ شمرده شود و به دستگاه بی توجهی شود، بدون شک زودتر دچار آسیب می شود. اگر شما از کاربران محصولات یاسکاوا هستید و دستگاه سروموتور شما با مشکلات فنی مواجه شد، لازم است که بازرسی و تعمیر این محصول توسط افراد با تجربه و متخصص صورت گیرد. اگر تعمیر سرو موتور را به افراد کم تجربه و مبتدی بسپارید، بدون شک مشکلات و خرابی‌های بیشتری به بار خواهد آمد؛ پس تعمیرکار این قبیل محصولات صنعتی علاوه بر تجربه باید از دانش کافی هم برخوردار باشند تا بتوانند به خوبی عملیات تعمیر و سرویس را انجام دهند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر : تعمیرات سرو یاسکاوا

خدمات پس از فروش اینورتر یاسکاوا

شما میتوانید شاهد فعالیت های یاسکاوا در بیش از 30 کشور باشید و تمامی این فعالیت ها شامل خدمات پس از فروش یاسکاوا می باشند. اگر بخواهیم حالت مقایسه ای بین اینورترهای موجود در بازار ایجاد نماییم، اینورتر یاسکاوا به عنوان یکی از معقول ترین مبدل های جریان موجود در بازار اتوماسیون صنعتی ایران شناخته میشود. یاسکاوا یکی از اصلی ترین تولید کنندگان ابزار کنترل حرکت، رباتیک و مهندسی سیستم می باشد. شما با تهیه هر یک از محصولات یاسکاوا، اعم از اینورتر، انواع ربات ها و دیگر محصولات می توانید از خدمات پس از فروش آن بهرمند شوید. ایران یاسکاوا با فروش و تعمیر قطعات الکترونیکی در خدمت رسانی ایرانیان می باشد.

خدمات پس از فروش اینورتر یاسکاوا

اینورتر سری GA500 یاسکاوا

اینورترهای سری GA500 برند یاسکاوا به نحوی طراحی و تولید شده اند که نحوه کار با آن بسیار آسان است و در اصل عاری از پیچیدگی می باشد. طراحی خلاقانه این سری از درایوها بسیار معروف بوده و در کنترل موتور مغناطیس دائم بسیار عالی عمل می نماید. درایو GA500 می تواند خیال مشتریان را از بابت ایمنی ماشین آلات و دوام عملکردی آن ها راحت کند. خدمات پس از فروش یاسکاوا شامل اینورتر سری GA500 یاسکاوا نیز میشود. از جانب ویژگی های این سری از درایو یاسکاوا می توان به گزینه هایی چون:

 1. چوکDC داخلی
 2. سطح ایمنی قابل اطمینان
 3. گشتاور و راه اندازی بالا
 4. مد کنترلی V/F وVector
 5. بهرمندی از چاپر ترمز داخلی
 6. پشتیبانی تمام شبکه های استاندارد
 7. تنظیم خودکار فرایند فن ها بر اساس دمای درایو
 8. ورودی ولتاژ ۲۴ ولت DC برای کنترل و تنظیم درایو
 9. پشتیبانی صفحه کلید اینورتر از عملکرد setup wizard
 10. امکان کاور شدن یک لایه رزین برروی تمامی بردهای اینورتر
 11. فیلتر EMC داخلی برای هماهنگی با استانداردهای جهانی و طراحی ساده به واسطه استفاده از قطعات جانبی کمتر.

برای دریافت اطلاعات بیشتر : اینورتر GA500

خرید اینورتر یاسکاوا

صنایع و مراجعی که با اتوماسیون صنعتی سروکار دارند برگزیدن یک اینورتر خوب و مناسب با کارکرد آن مجموعه حائز اهمیت بسیاری است. از جمله اینورترهای خوب و قابل اعتماد در این زمینه کنترل دور یاسکاوا می باشد. انواع اینورترهای ژاپنی با کیفیت در ده مدل:

 1. اینورتر یاسکاوا سری V1000
 2. اینورتر یاسکاوا سریA1000
 3. اینورتر یاسکاوا سریL1000
 4. اینورتر یاسکاوا سریj1000
 5. اینورتر یاسکاوا سریGA500
 6. اینورتر یاسکاوا سریGA700
 7. اینورتر یاسکاوا سری 3G3MV
 8. اینورتر یاسکاوا سری G7
 9. اینورتر یاسکاوا سری T1000
 10. اینورتر یاسکاوا سری E1000 در دو مدل تک فاز و سه فاز و با امکان دریافت جریان توانی مختلف در بازار وجود دارد.

نمایندگی رسمی شرکت یاسکاوا

نمایندگی رسمی شرکت یاسکاوا

فعالیت های شرکت یاسکاوا در اصل در ۴ حوزه تقسیم می شوند که این بخش ها عبارتند از بخش کنترل های حرکتی که شامل درایوهای اینورتر، سروو درایوها، سروو موتورها، کنترل کننده های ماشین، بخش روباتیک که دربردارنده روبات های صنعتی، روبات های سرویس، سیستم های ربات می باشد. به علاوه بخش مهندسی سیستم که مبدل های مبدل ولتاژ، ژنراتورها و مبدل ها را پشتیبانی می کند و در نهایت بخش فناوری اطلاعات که نرم افزار و پردازش اطلاعات را شامل است. نمایندگی هر یک از بخش ها به واسطه ایران یاسکاوا، عرضه کننده بهترین ها در بازار ایران می باشد. اینورترهای شرکت ژاپنی یاسکاوا در زمینه هایی چون:

 1. استخراج معدن
 2. مهندسی مکانیک
 3. آسانسور
 4. انواع بسته بندی ها
 5. پردازش چوب
 6. خودروسازی
 7. فولاد
 8. نساجی
 9. چاپ و بسته بندی
 10. صنایع کاشی و سرامیک
 11. کارخانجات لبنیات، چوب، بالابر برقی، آسانسور، چاه های آب، صنایع سنگ و… کاربرد دارد.

تنوع شدید و کابردهای فراوان، شرایط مشاوره و تحقیق پیش از خرید را به عنوان بایدی از خریدها مطرح مینماید. شما با خریدی مطمئن و با تکیه برخدمات پس از فروش یاسکاوا، سالیان سال بهترین روند کاری را در حوزه کاری خود مشاهده خواهید کرد.

مرکز اصلی نمایندگی یاسکاوا در ایران

مرکز اصلی نمایندگی یاسکاوا در ایران

در حد امکان در سری مقالات پیشین در خصوص انواع تولیدات شرکت یاسکاوا صحبت کرده ایم. در زمان خرید هر محصولی لازم است تا با مشاوران آن بخش مشاوره ای داشته باشید تا از بایت خریدهایتان اطمینان خاطر داشته باشید. برخی از افراد با تکیه بر داشتن اولیه و ابتدایی خود اقدام به خرید می نمایند که ممکن است کارایی لازم و اصلی را نشان ندهد و به نوعی خریدی ریسک پذیر باشد. کارشناسان فنی نمایندگی یاسکاوا در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی سوالات شما عزیزان می باشد. خدمات پس از فروش یاسکاوا بر پایه دانش و تجربه کارشناسان ایران یاسکاوا در خدمت رسانی شماست.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.