اینورتر خورشیدی یاسکاوا نهایت استفاده از انرژی خورشیدی (2023)

اینورتر خورشیدی یاسکاوا نهایت استفاده از انرژی خورشیدی (2023)

اینورترهای PV برند یاسکاوا همان چیزی است که برای بهره وری از انرژی خورشیدی به آن نیاز دارید. همچنین کیفیت و قابلیت اطمینان یاسکاوا ثابت و آزمایش شده است. یاسکاوا اینورترهای PV متصل به شبکه (On-Grid) را از 14 کیلووات تا 750 کیلووات توسعه داده‌ است که و این توسعه همراه با توجیه اقتصادی می‌باشد. Yaskawa Solectria Solar تنها انتخاب برای برای افزایش بهره وری و قابلیت اعتماد نیروگاه PV است.

اینورترهای PV رشته ای

اینورترهای PV بدون ترانسفورماتور PVI 14-60TL با قابلیت اطمینان و بهره وری بالا هستند و به راحتی نصب می‌شوند. این اینورترهای PV رشته ای سه فاز، کوچک، سبک و فشرده هستند که در کاربرد های تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. آن ها دارای دو ناحیه ردیابی MPPT و دامنه MPPT گسترده هستند. از دیگر ویژگی ها می‌توان به  ترکیب‌کننده رشته‌های ذوب شده DC، حفاظت از خطای قوس DC، نظارت مبتنی بر وب، پوشش سایه و پوشش‌های قطع اتصال AC/DC اشاره کرد.

در ادامه به معرفی مدل های مختلف اینورتر های فتوولتائیک یاسکاوا می‌پردازیم.

PVI 50/60TL

اینورترهای رشته ای بدون ترانسفورماتور 50 کیلووات و 60 کیلووات، 1000 ولت DC

PVI 50TL و PVI 60TL Yaskawa Solectria Solar، اینورترهای سه فاز بدون ترانسفورماتور متصل به شبکه (On-Grid) هستند که برای نصب روی زمین، پشت بام طراحی , fidki شده اند و از 0 تا 90 درجه قابل نصب هستند. اینورترهای PVI 50/60TL قابل اعتمادترین، کارآمدترین و مقرون به صرفه ترین اینورتر در کلاس خود هستند. آن ها به طور استاندارد با قطع کننده های AC و DC، سه MPPT، یک ترکیب کننده رشته 15 موقعیت، تشخیص از راه دور، ارتقاء سیستم عامل از راه دور و ویژگی های مختلف حفاظتی عرضه می‌شوند. گزینه ها عبارتند از جعبه سیم کشی H4، پوشش سایه، بای پس فیوز ترکیب کننده DC، و نظارت مبتنی بر وب.

اینورترهای رشته‌ای سه فاز Yaskawa Solectria Solar، PVI 23/28/36/50/60TL همراه با تجهیزات الکترونیکی سطح ماژول Tigo، راه حل تایید شده ای  به عنوان یک سیستم قطع سریع سطح ماژول PV هستند (برای انطباق با استاندارد های NEC 201176 & NEC 201176).

ویژگی های PVI 50/60TL

– حفاظت از خطای قوس یکپارچه
– مطابق با UL 1741SA
– 3 عدد MPPT با هر کدام 5 ورودی
– قطع کننده های DC و AC یکپارچه
– پایانه های AC سازگار با هادی های مسی و آلومینیومی
– ارتباطات مدباس
– دیتالاگر داخلی
– جهت نصب 0 – 90 درجه
– ارتقاء سیستم عامل از راه دور
– تشخیص از راه دور
– سازگار با MLPE خاص برای خاموش شدن سریع در سطح ماژول

– بایپس فیوز DC

-جعبه سیم کشی

-پوشش سایه مانیتور مبتنی بر وب

 

اینورتر فتوولتائیک یاسکاوا

PVI 25TL (480Vac)

اینورتر رشته‌ای  بدون ترانسفورماتور 25 کیلووات، 1000 ولت دی سی، 480 ولت ولت

Yaskawa Solectria Solar’s PVI 25TL یک اینورتر ریسمانی سه فاز بدون ترانسفورماتور و در عین حال کمپکت است که برای آرایه های PV روی پشت بام، نصب روی زمین  ایده‌آل است. اینورتر PVI 25TL به طور استاندارد دارای قطع کننده های AC و DC، دو MPPT، جعبه سیم کشی فیوز شده شش حالته با فیوزینگ فقط برای هادی های مثبت (NEC 2017)، تشخیص از راه دور، ارتقاء سیستم عامل از راه دور و ویژگی های مختلف حفاظتی است. شامل یک فرستنده خط تغذیه سازگار با SunSpec است که به مشتریان اجازه می دهد تا به راحتی نیازهای خاموش شدن سریع در سطح ماژول را برآورده کنند.

ویژگی های PVI 25TL

–   1000VDC  و 480Vac
– موجود در فهرست UL 1741SA
– 2 MPPT با 3 ورودی
– قطع کننده های DC و AC
– پایانه های AC سازگار با هادی های مسی و آلومینیومی
– ارتباطات مدباس
– جهت نصب 15 تا 90 درجه
– تشخیص از راه دور
– فرستنده داخلی سازگار با SunSpec برای خاموش کردن سریع سطح ماژول
– چراغ های نشانگر LED
– برنامه Yaskawa Connect برای مشاهده سیستم

 

 

اینورتر فتوولتائیک

PVI 25TL (208Vac)

اینورتر رشته بدون ترانسفورماتور 25 کیلووات، 1000 ولت دی سی ، 208 ولت

Yaskawa Solectria Solar’s PVI 25TL یک اینورتر ریسمانی سه فاز بدون ترانسفورماتور کمپکت است که برای آرایه های PV روی پشت بام، نصب روی زمین و محل کارگاه ایده آل است. اینورتر PVI 25TL به‌صورت استاندارد با قطع‌کننده‌های AC و DC، سه MPPT، جعبه سیم‌کشی فیوز شده شش حالته با فیوزینگ فقط برای هادی‌های مثبت (NEC 2017)، تشخیص از راه دور، ارتقاء سیستم‌افزار از راه دور و ویژگی‌های حفاظتی مختلف ارائه می‌شود. شامل یک  خط تغذیه سازگار با SunSpec است که به مشتریان اجازه می دهد تا به راحتی نیازهای خاموش شدن سریع در سطح ماژول را برآورده کنند.

 

ویژگی های PVI 25TL

–  VDC 1000 –  208 VAC
– UL 1741SA فهرست شده است
– 3 MPPT هر کدام با 2 ورودی
– قطع کننده های DC و AC یکپارچه
– پایانه های AC سازگار با هادی های مسی و آلومینیومی
– ارتباطات مدباس
– جهت نصب 15 تا 90 درجه
– تشخیص از راه دور
– فرستنده داخلی سازگار با SunSpec برای خاموش کردن سریع سطح ماژول
– برنامه Yaskawa Connect برای مشاهده سیستم

 

اینورتر فتوولتائیک یاسکاوا

 

 

برای کسب اطلاع بیشتر از اینورتر های خورشیدی یاسکاوا یا شماره‌ی 02188658476 تماس حاصل فرمایید یا با شماره‌‌ی 09191486231 درپیامرسان ها در ارتباط باشید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.