قیمت اینورتر آسانسور یاسکاوا

قیمت اینورتر آسانسور یاسکاوا

درایو آسانسور یاسکاوا یکی از بایدهای حال حاضر می‌باشد. هر آسانسور شامل یک درایو است که این درایو از بنیادی‌ترین قطعات آسانسور محسوب می‌شود. درایوهای آسانسور وظیفه تنظیم کنترل دور موتور را با تغییر فرکانس ورودی برعهده دارند. از جمله وظایف درایو پدید آوردن حرکتی نرم و روان برای کابین آسانسور است و به دنباله این پدیده، توقف‌های آسانسور به دور از ضربه صورت گیرد. انواع درایوهای یاسکاوا از بهترین درایوهای موجود در بازار ایران و دنیا محسوب می‌شود که وظیفه اولیه آن کنترل دور موتور به بهترین شکل می‌باشد. روند کاری این دستگاه به گونه‌ای است که با دریافت توان الکتریکی از شبکه، ولتاژو فرکانس خروجی را تنظیم می‌نماید. سپس فرمان‌های لازم را به موتور آسانسور هدایت می‌کند و با این فرایند، سرعت و گشتاور موتور را به گونه‌ای تنظیم می‌کند که حرکت آسانسور به نرمی و بدون ضربه انجام شود.

انواع مختلف اینورتر آسانسور

تابلو فرمان گیرلس یاسکاوا

بهتر است تا اطلاعاتی از تابلو فرمان یاسکاوا کسب کنیم. این مدل یکی از انواع درایو آسانسور یاسکاوا می‌باشد که به منظور کار با موتورهایی طراحی گردیده است که از سیستم کنترل closed loop پشتیبانی می کنند و از خصوصیاتی چون سرعت 3 متر بر ثانیه و تعداد 16 توقف برخوردار است. این مدل از درایو آسانسور یاسکاوا با قابليت راه‌اندازي انواع درب‌هاي AC/DC (اتوبوسي ,سماتيک و سلکوم 220 و مري) یک گزینه مناسب برای فعالان این بخش می‌باشد. از ویژگی‌های بارز این محصول صنعتی به موضوع امکان کنترل آسانسورهای دو درب و سه درب به واسطه این سیستم میتوان اشاره داشت. همچنین کارکرد تحت حالت دوبلکسی و گروهی تا 8 دستگاه از مشخصات این تابلو فرمان است. با دارا بودن ورودی برق UPS تک فاز امکان حرکت نجات اضطراری را پشتیبانی نموده و قابلیت تشخیص سوی حرکت در راستای بار کمتر در شرایط نجات اضطراری را دارد. بدین منظور لازم است تا یک UPS (با توان متناسب کارکرد پروژه) به همراه محصول تهیه نمایید.

بررسی تخصصی درایو L1000A یاسکاوا مناسب آسانسور

در خصوص توابع کنترلی درایو  L1000 شرکت یاسکاوا نکات بسیار سودمندی وجود دارد که برخورداری یک سیستم از این قبیل ویژگی ها، بسیار مفید می باشد. از جمله این توابع می توان به کنترل موقعیت در شروع و توقف ، ریست خودکار خطا ، کنترل برگشت در شروع حرکت Anti-rollback)) ، Auto tuning ، انتخاب شتاب Accel/decel))، شیب‌های جداگانه برای تنظیم منحنی حرکت ، جبران گشتاور، جبران اینرسی ، محدودسازی گشتاور، تشخیص افت گشتاور (under torqe) و افزایش گشتاورover torque))، کنترل فن خنک کننده درایو، تزریق جریان Dc در شروع و توقف، ارتباط سریال MEMOBUS (modbus)، برد ترمینال قابل تعویض با قابلیت ذخیره سازی پارامترها، عملکرد طبقه کوتاه، تشخیص سوی حرکت در عملکرد نجات اضطراری، خروجی تعریف شده برای ترمز و کنتاکتور موتور، نمایش سرعت ها بر اساس واحد های مورد استفاده در آسانسور اشاره داشت.

تنوع محصولات یاسکاوا برای همگان روشن است؛ این تنوع از بابت کیفیت، هزینه، کارایی و هزاران مورد دیگر می‌باشد. یکی از قابل توجه‌ترین محصولات، درایو L1000 می‌باشد که به عنوان نوع پر فروش شرکت یاسکاوا شناخته می‌شود. این درایو آسانسوری لازمه امنیت و طول عمر بیشتر آسانسورها می‌باشد.

مزیت وجود درایو آسانسور یاسکاوا

تهیه و بکارگیری درایو آسانسور یاسکاوا موجبات مفید بسیاری را به دنبال دارد که نمیتوان به راحتی از این موارد چشم پوشی کرد. در قدم اول وجود این قبیل محصول موجب می‌شود تا حد بسیار زیادی کاهش مصرف انرژی پدید آید. همچنین استهلاک قطعات آسانسور کاهش می‌یابد. بدیهی است که درایو آسانسور یاسکاوا طول عمر موتور آسانسور را افزایش می‌دهد و این موضوع موجب کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری آسانسور می‌شود. توجه کنید که درایو آسانسور یاسکاوا به راحتی نصب و راه‌اندازی می‌شود. نکته‌ای مطرح است که در صورت خرید درایو و محصولات مرتبط از شرکت‌های معتبر، محصولات شما شامل خدمات پس از فروش می‌باشند. ایران یاسکاوا با عرضه محصولاتی باکیفیت و جدید، خاص‌ترین کارایی را برآورد می‌سازد.

سیستم نجات اضطراری تابلو فرمان یاسکاوا

سیستم بلک اوت یا به اصطلاح سیستم نجات اضطراری تابلو فرمان بر پایه UPS تک فاز آسانسوری است. در صورت قطع برق شهر، تابلو فرمان قطع شدن برق را به شکل خودکار تشخیص می‌دهد و درایو را در حالت نجات اضطراری روشن  می‌کند. اگر کابین در تراز طبقه نباشد و افراد در کابین گیر کنند، در قدم اول لازم است تا سمتی که توان کمتری را نیاز دارد، تشخیص داده شود. پس در این شرایط جهت حرکتی که توان کمتری نیاز دارد شناسایی می‌شود و کابین در همان سو شروع به حرکت کردن می‌کند تا کابین به تراز طبقه برسد. در نهایت درب کابین برای خروج افراد باز می‌شود و آسانسور تا زمان وصل مجدد برق شهر، خاموش می‌ماند. این مسئله در زمان تحقق میتواند یک مزیت و به نوعی یک امتیاز مثبت برای آسانسور باشد. چرا که موضوع گیر کردن در آسانسور در عصر حاضر معنایی ندارد و این قبیل مشکلات نباید در یک مجموعه و یا حتی در منازل رخ دهد.

خرید درایو آسانسور یاسکاوا

در خصوص لیست تعرفه‌های اعلام شده برای انواع تابلو فرمان اعلام داشت که فاکتورهای زیادی وجود دارد که هریک بر قیمت این محصول تاثیر جزئی یا جدی دارد. از جمله این فاکتورها می‌توان به مرکز عرضه کننده اشاره داشت. شما کاربران عزیز می‌توانید قیمت روز تمامی محصولات یاسکاوا را از کارشناسان بخش فروش مجموعه ایران یاسکاوا جویا شوید. ایران یاسکاوا به عنوان نماینده یاسکاوا در خدمت‌رسانی شما عزیزان می‌باشد. پاسخگوی همیشگی شما دوستان هستیم.

با در نظر داشتن نوسانات قیمتی محصولات یاسکاوا، کارشناسان بخش فروش و پاسخگویی با بروزرسانی دائم لیست، جدیدترین اخبار را از بابت تعرفه‌ها و محصولات را برای شما برآورد می‌سازند، بدین ترتیب شما مشتاقان محصولات یاسکاوا می‌توانید بهترین انتخاب‌ها را داشته باشید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.