یاسکاوا در نمایشگاه صنعت هانوفر (HANNOVER MESSE)

یاسکاوا در نمایشگاه صنعت هانوفر (HANNOVER MESSE)

پس از مدت‌ها بالاخره رویداد‌های صنعتی جهان به شکل حضوری از سر گرفته شد. برند یاسکاوا Yaskawa Europe نیز با محصولات و راهکار‌های اتوماسیون منحصر به فرد خود در نمایشگاه صنعت هانوفر آلمان حضور یافت. مطابق گزارش ایران یاسکاوا (نمایندگی یاسکاوا در ایران) نمایشگاه تجاری ۲۰۲۲ Hannover Messe چند روز پیش با موفقیت به پایان رسید.

حضور یاسکاوا در نمایشگاه  HANNOVER MESSE

پس از دو سال بدون هیچ گونه رویداد فیزیکی در جهان، ما در Yaskawa بالاخره یک بار دیگر گفتیم: “خوش آمدید”. تحت ادعای برند یاسکاوا “شکل دادن به آینده به طور پایدار. صد‌ها بازدیدکننده از غرفه یاسکاوا در نمایشگاه HANNOVER MESSE 2022 آینده اتوماسیون مداوم و پایدار را با تمام شکوه و عظمتش تجربه کردند.

Yaskawa و HANNOVER MESSE

مشخصات یاسکاوا در نمایشگاه صنعت هانوفر

  1. نام شرکت کننده : YASKAWA Europe GmbH
  2. نوع کسب و کار: تولید کننده
  3. سال تاسیس: 1915
  4. تعداد کارکنان (از می 2022): بیش از 10000
  5. گردش مالی سالانه (از می 2022): بیش از 1 میلیارد یورو

مشاهده این مطلب: اینورتر‌ یاسکاوا در بزرگترین چرخ و فلک دنیا!

پایداری و دیجیتالی شدن Hannover Messe

HANNOVER MESSE مهمترین نمایشگاه تجاری صنعتی در کل دنیا محسوب می‌شود. این نمایشگاه، موضوعات مهمی را برای آخرین نسخه خود انتخاب کرده بود که توانست موضوعات متنوعی را پوشش دهد.
موضوع اصلی در دستور کار همه در سالن‌های مرکز نمایشگاه، بالاخره بعد از مدت‌ها جلسات و گفتگوی مجدد به شکل حضوری بود. به هر حال، حدود ۷۵۰۰۰ بازدیدکننده از این نمایشگاه بزرگ بازدید کردند.

غرفه اختصاصی یاسکاوا در HANNOVER MESSE

یاسکاوا اروپا همه شرکت کنندکان این نمایشگاه را ملاقات نکرد. اما پذیرای صد‌ها نفر در غرفه اختصاصی خود در سالن ۶ بود و ایونتی بسیار موفقیت‌آمیز برای برگزار‌کنندگان و همراهان این شرکت محبوب بود. شرکت‌کنندگان نمایشگاه صنعتی هانوفر متشکل از علاقه‌مندان به جدیدترین کو بات‌ها و پلتفرم‌های کنترل حرکتی و اکوسیستم مخصوص با راهکار‌های جدید متکی بر فناوری روز بودند.

دسته بندی فعالیت های تجاری Yaskawa اروپا

  1. طراحی و ساخت درایو
  2. کنترلر های حرکتی (کنترل‌های ماشین، شبیه سازها ، اتوماسیون، مبدل‌های فرکانس، سرو درایو‌ها)
  3. ربات و کوبات‌ها (ربات‌های صنعتی، سیستم‌های رباتیک)
  4. انرژی محیطی (موتور‌های آهنربای دائم، مبدل‌های توربین‌های بادی و برق‌رسانی کشتی، الکتروموتور‌هایی با کاربرد توربو در کاربرد انواع پمپ آب و کمپرسور هوا).

درخشش اینورتر‌های یاسکاوا در نمایشگاه صنعت هانوفر

درخشش اینورتر‌های یاسکاوا در نمایشگاه صنعت هانوفر

درایو‌های یاسکاوا در این نمایشگاه نیز همانند سایر رویداد‌های معروف کشور‌های اروپایی، به منظور افزایش هر چه بیشتر بهره وری و صرفه‌جویی انرژی، برتری خود را بار دیگر به نمایش گذاشتند. این کمپانی مطرح با شعار همیشگی برند خود یعنی “شکل دهی آینده با هم به طور پایدار” محصولات خود را در معرض دید مردم قرار داد! یاسکاوا از پروژه‌های پایداری خود و مهمتر از همه پوشش دهی همه جانبه و پایدار آینده اتوماسیون را از تمام بخش‌های این صنعت، به مردم ارائه داد و از محصولات سری جدید خود رونمایی نمود.

مشاهده این مطلب: کنترلر جدید PN_iC9210 یاسکاوا برنده جایزه نوآوری آلمان در سال ۲۰۲۲

موضوعات مهم یاسکاوا در نمایشگاه هانوفر ۲۰۲۲

i³-CONTROLپلتفرم اتوماسیون کاملاً جدید یاسکاوا که برای اولین بار به عنوان یک مفهوم ارائه میشد. قبل از افزودن محصولات جدید دیگر برند یاسکاوا به i³-CONTROL، اولین PLC این پلتفرم با عنوان PN–iC9210 نخستین رونمایی رسمی خود را در این رویداد جشن گرفت.

دومین مورد، سری cobot plug&play HC DTP و طیف محصولات شریک “اکوسیستم” که نصب کوبات‌های همکار انسان را ساده‌تر ساخته است.

نرم افزار های یاسکاوا در هانوفر

مورد بعدی برنامه Motoman HC20 DTP که یک نرم افزار موبایل با طیف وسیعی از فرصت‌هایی را در سری جدید ارائه می‌کند نشان داد. کوبات هندلینگ بر وسیله نقلیه هدایت‌شونده اتوماتیک (AGV) از IBG نصب شد.

همچنین راه حل “Singular Control” با عملکرد‌های پیشرفته خود، ربات‌ها، سروو درایو‌های یاسکاوا، اینورتر و سیستم‌های I/O را قادر می‌سازد با استفاده از یک کنترل‌کننده حرکتی واحد کنترل شوند.

معرفی اینورتر یاسکاوا سری CR700 در هانوفر آلمان

معرفی اینورتر یاسکاوا سری CR700 برای عملکرد ایمن و کارآمد جرثقیل :

محصول منحصر به فرد این شرکت با عنوان اینورتر یاسکاوا  CR700 مدیریت باربری”هوشمند” برای عملکرد ایمن و کارآمد جرثقیل‌ها را ضمانت می‌کند.

سازگاری با محیط زیست و بهره‌وری انرژی؛ در پروژه‌های یاسکاوا

بازدیدکنندگان با یادگیری پروژه‌های بهره وری انرژی که در حال حاضر در دست اجرا هستند، مانند راه حل‌های محرک الکتریکی برای بخش دریایی بر اساس الکتروموتور و ژنراتور‌های مغناطیس دائمی، می‌توانند نمونه‌های معنای پایداری از نظر اتوماسیون صنعتی را به صورت پروژه محور و عملی آموزش ببینند.

مشاهده این مطلب: ربات های یاسکاوا برنده جایزه Red Dot Award ۲۰۲۲

برند یاسکاوا در صنعت هانوفر

خداحافظ هانوفر؛ به نورنبرگ خوش آمدید!

کمپانی Yaskawa با افتخار به نمایشگاه Hannover Messe نگاه می‌کند. طبق گفته کمپانی یاسکاوا این ۴ روز در نمایشگاه هانوفر با ملاقات‌های حضوری مؤثر، همراه با ارائه‌ ایده‌های آینده‌نگرانه صنعت اتوماسیون همراه بود.

شرکت یاسکاوا مشتاقانه منتظر است تا شما را در نمایشگاه بعدی خود از سراسر دنیا ملاقات کند.

sps 2022 در نورنبرگ در ۸ نوامبر ۲۰۲۲ آغاز می‌شود. Yaskawa قطعاً در این رویداد حضور خواهد داشت و ‌امیدوار است علاقه مندان را بار دیگر در یک نمایشگاه صنعتی مهم دیگر ملاقات کند.

سخن پایانی

نماینده یاسکاوا در ایران درخبرنامه سایت رسمی خود، اخبار مرتبط با یاسکاوا موتومن، یاسکاوا الکتریک ژاپن و محصولات جدید این شرکت را منتشر می‌کند. با عضویت در این سایت می‌توانید به صورت خبر در ایمیل خود مقالات مفید اتوماسیون صنعتی را نیز دریافت کنید.

تمامی اینورتر‌های ساخت این شرکت به همراه تعمیرات، آموزش نصب و رفع خطا‌های ایجاد شده در محصولات برند ژاپنی یاسکاوا را به صاحبان صنایع اتوماسیون ارائه می‌دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا استعلام قیمت محصولات با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ویدئوی یاسکاوا در نمایشگاه صنعت هانوفر را در لینک زیر می‌توانید مشاهده کنید :

https://www.yaskawa.eu.com/Pardot_Media/Videos/Yaskawa_Hannovermesse_V2.mp4

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.