اینورتر V1000 مدل MMD ترکیبی از اینورتر به همراه موتور

اینورتر V1000 مدل MMD ترکیبی از اینورتر به همراه موتور

اینورتر یاسکاوا، اینورتر V1000 MMD راه حل های چشمگیر برای  تمامی مصرف کنندگان بخصوص دستگاه سازان ارائه می دهد.

موفقیت دیگری برای شرکت یاسکاوا  به وقوع پیوست ، درایو V1000 MMD در بخش طراحی محصول Red Dot Award  موفق به دریافت جایزه گردید .

اینورتر V1000 سری MMD یک محصول چندمنظوره است که علاوه بر مزایای مختلف در هزینه ها هم صرفه جویی داشته باشید.

این اینورتر که می تواند بر روی خود موتور نصب شود و برای انواع مختلف موتورها و مدهای مختلف کنترلی مناسب است . برروی خود اینورتر دکمه های کنترل موجود می باشد .  

اینورتر V1000 MMD هم بصورت مستقل ارائه می گردد و هم در قالب یک پکیج به همراه موتور که درایو مستقیما برروی موتور   IE4 + یاسکاوا نصب است.

اینورتر یاسکاوا

اینورتر V1000 MMD  (اینورتر به همراه موتور)

لازم به ذکر است که موتورهای IE4 + بیش از 40  درصد کوچکتر از نسل قبل خود سری IE4 می باشد. فضای مورد نیاز کمتر و کاهش وزن بدین معناست که دستگاه ساخته شده بیشتر سبک و Compact می شود و شما دیگر نیازی به تابلو کنترل ندارید.

V1000 MMD بهترین گزینه برای ماشین ها و دستگاه های جدید است و همچنین مناسب برای تکمیل و یا ارتقاء سیستم های موجود هم می باشد.

با استفاده از اینورتر ها هزینه های جانبی مثل کابل کشی ، تابلو و ……. حذف می شوند . در این اینورترها توقف اضطراری می تواند به آسانی و ایمنی با استفاده از عملکرد ( STO (Safe torque offصورت پذیرد .

این اینورتر برای کاربردهای مختلف شامل پمپ ، سیستم های انتقال ، فن ، دمنده  و …. مناسب می باشد.

برخی دیگر از ویژگی های V1000 MMD

 1.  ایده آل برای محیط های آلوده بواسطه استفاده از IP65
 2. همراه فیلتر خط C1
 3. پنل کنترلی با دکمه های بزرگ برای استفاده راحتر
 4. به همراه PLC داخلی
 5. ساپورت شبکه های ارتباطی مختلف
 6. دارای عملکرد Speed search برای راه اندازی نرم در مواقعی که هنوز شفت موتور در حال حرکت می باشد.

مزایای استفاده از V1000  MMD

 1. راندمان انرژی فوق العاده
 2. نصب آسان
 3. گشتاور قدرتمند
 4. کاهش هزینه های مربوطه

جدول مشخصات فنی V1000 MMD

اینورتر یاسکاوا

اینورتر V1000  MMD  

 1. قابلیت نصب برروی خود موتور
 2. مناسب برای محیط های آلوده بواسطه استفاده از IP65
 3. دارای فیلتر خط C1
 4. دارای پنل کنترلی  برروی خود درایو  برای استفاده راحتر
 5. دارای PLC داخلی
 6. ساپورت شبکه های ارتباطی مختلف

محصول Yaskawa V1000 MMD (Modbus Module Drive) یک درایو یاسکاوا فرکانس متغیر قدرتمند و همه کاره (VFD) است که برای استفاده در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی در اتوماسیون صنعتی طراحی شده است. اینورتر یاسکاوا سری  V1000 MMDبخشی از اینورتر های یاسکاوا است و به دلیل عملکرد بالا، قابلیت اطمینان و سهولت استفاده شناخته شده است.

یکی از ویژگی های کلیدی این اینورتر یاسکاوا یعنی V1000 MMD قابلیت های ارتباطی Modbus آن است. مودباس یک پروتکل ارتباطی پرکاربرد در اتوماسیون صنعتی است و امکان برقراری ارتباط بین دستگاه های مختلف نظیر اینورتر یاسکاوا را در یک شبکه را فراهم می‌کند. V1000 MMD مجهز به ارتباطات داخلی Modbus است و ادغام آن در سیستم های اتوماسیون موجود آسان است.

علاوه بر قابلیت های ارتباطی، سری V1000 MMD اینورتر یاسکاوا همچنین تعدادی از ویژگی های پیشرفته را ارائه می‌دهد که آن را برای انواع برنامه های کاربردی ایده آل می‌کند. این ویژگی ها شامل طیف گسترده ای از گزینه های کنترل، از جمله V/f، بردار حلقه باز و حالت های کنترل بردار حلقه بسته است. این اینورتر یاسکاوا اجازه می‌دهد تا کنترل دقیق سرعت و گشتاور موتور را فراهم کند و آن را برای برنامه هایی که نیاز به دقت و قابلیت اطمینان بالا دارند، مناسب می‌کند.

V1000 MMD همچنین دارای یک طراحی جمع و جور است که باعث جانمایی بهتر و صرفه صرفه جویی در فضا می‌شود و نصب و ادغام این درایو یاسکاوا در سیستم های موجود آسان است که این از ویژگی های منحصر به فرد درایو یاسکاوا می‌باشد. این موضوع به همراه با رابط کاربر پسند و نرم افزار برنامه نویسی آسان برای استفاده، باعث می‌شود  اینورتر V1000 یاسکاوا یک انتخاب محبوب در میان مهندسان اتوماسیون باشد.

به طور کلی، درایو V1000 یاسکاوا یک درایو فرکانس متغیر همه کاره و قابل اعتماد است که برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی مناسب است. با ویژگی های پیشرفته، راندمان بالا و قابلیت های یکپارچه سازی آسان، درایوV1000  یاسکاوا سری  MMDیک انتخاب عالی برای هر پروژه اتوماسیون صنعتی است.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.