اینورتر T1000 یاسکاوا

اینورتر T1000 یاسکاوا

اینورترهای T1000 یاسکاوا به عنوان یکی از پر‌فروش‌ترین اینورترهای صنعتی در صنعت نساجی حال حاضر شناخته می‌شود. این محصول توانسته جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص دهد. با یک نگاه جزئی می‌توانیم اهمیت این دستگاه را درک کنیم. در این روزها همگی با نام و انواع اینورتر مواجه می‌شویم. اینورتر صنعتی با نام‌های دیگری همچون درایو، درایو موتور، درایو سرعت قابل تنظیم، کنترل دور موتور، درایو AC، درایو سرعت متغیر VFD و میکرو درایو شناخته می‌شود که در نهایت همگی به یک دستگاه اشاره دارند.

کاربرد اینورتر در صنعت و زندگی روزمره

اینورترها یا درایوها در راستای کنترل سرعت انواع موتورها مورد استفاده قرار می‌گیرند. اینورتر، نوسان‌ساز الکترونیکی قدرت بالا می‌باشد. اینورتر ها در بسیاری از وسایل خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. یعنی وسیله‌هایی که در آن‌ها حرکت وجود دارد. از جمله این دستگاه‌ها می‌توان کولرهای گازی، یخچال، ماشین لباس‌شویی و حتی پمپ آب و آسانسورهای خانگی و صنعتی، را نام برد.

نگاهی داشته باشیم به مزیت های اینورتر

اینورترها با ویژگی‌های زیادی یاد می‌شوند که برخی از این مدل‌ها همچون اینورتر T1000 یاسکاوا نقش پررنگ‌تری دارند. از جمله مزیت‌های این دستگاه صنعتی می‌توان به كاهش انرژی مصرفی و در نتیجه كاهش هزینه برق، كاهش جریان راه‌اندازی و در نتیجه طولانی شدن عمر موتور اشاره داشت. از دیگر موارد مطرح، ویژگی تغییر سرعت موتور، قابلیت تغییر جهت حركت موتور، امكان كنترل از راه دور، پدید آوردن سرعت زیاد‌تر از سرعت نامی موتورو همچنین برنامه‌ریزی حركت را میتوان از ویژگی‌های انواع اینورترها دانست.

پس با تهیه این محصول شما می‌توانید روند کاری استانداردتری را در پیش رو بگیرید.

انواع مدل های اینورترهای یاسکاوا

انواع مدل ها و کاربرد آن

اینورترها شامل انواع و کاربردهای مختلفی هستند و به نوعی در دسته‌بندی‌های متنوعی دیده می‌شوند. در این راستا می‌توان به سه کاربرد اصلی این محصول اشاره داشت که در قدم اول اینورتر برق خودرو یاد می‌شود که کارکرد آن در تبدیل برق ۱۲ ولت DC خودرو به برق شهری اعلام می‌گردد. بعد از این مورد نوبت به اینورتر جوشکاری می‌رسد که برای مصارف جوشکاری به کار می‌رود. در نهایت می‌توان نگاهی به اینورتر کنترل دور الکتروموتور و پمپ اشاره کرد که برای کنترل انواع الکتروموتور و پمپ صنعتی و خانگی به کار می‌رود که ما کاربرد صنعتی این تجهیز یعنی مورد سوم مد نظرمان است.

از انواع مدل های اینورترهای یاسکاوا:

 1. V1000 : عمومی
 2. T1000 : نخ ، الیاف و ریسندگی
 3. GA500  : عمومی / نسل جدید سری V1000
 4. L1000  : آسانسور با قابلیت Closed Loop
 5. A1000  : سنگین کار عمومی با قابلیت Closed Loop
 6. E1000 : فن و پمپ / رنج توانی  22KW – 500KW
 7. GA700  : سنگین کار با قابلیت Closed Loop  نسل جدید اینورتر سری A1000

بررسی اجمالی اینورترهای T1000 یاسکاوا

در زمان بررسی اینورترهای T1000 یاسکاوا نمی‌توانیم از عملکرد فوق‌العاده این محصول در حوزه  نساجی به راحتی رد شویم. اینورتر T1000 یک درایو با کارایی بسیار بالا به همراه کنترل برداری، که به خاص شکل ممکن در راستای کاربردهای صنعت نساجی طراحی و ساخته شده است. جنبه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این نوع اینورتر را با ویژگی‌های خاص، درایوی سازگار با نیازهای صنعت نساجی فراهم نموده است.

اهمیت اینورتر در صنعت

به کاربردهای این محصول صنعتی مهم پرداخیتم و درک اهمیت انواع اینورتر دور از انتظار نیست. با اینکه در این مقاله تمرکز اصلی بر روی اینورتر T1000 یاسکاوا است ولی نمیتوان مدل‌های دیگر را نادیده گرفت در بسیاری از صنایع انواع مختلفی از اینورتر‌ها لازمه‌ی کار هستند و در بهبود بخشیدن روند کاری بسیار مفید هستند. از جمله این صنایع می‌توان به:

 1. صنعت خودروسازی
 2. ماشین‌ های برش
 3. صنعت نساجی
 4. سانتریفیوژ ‌ها
 5. CNC ها

و … اشاره داشت.

مشخصات اینورترهای T1000 یاسکاوا

مشخصات اینورترهای T1000 یاسکاوا

در خصوص مشخصات اینورترهای T1000 یاسکاوا موارد زیادی قابل عنوان است که وابسته به حوزه کاری، این مشخصه نقش اول ماجرا می‌شود. از جمله مشخصات می‌توان به وجود بردهای کنترلی یک مشخصه بسیار ضروری است که با یک روکش اندود شده است و به منظور افزایش اطمینان و حفاظت بیشتر در کاربردهای نساجی یاد می‌شود. توابع Power loss ride-through و وضعیت عملکرد ایمن در کلیه زمان‌ها و قابلیت سنکرون‌سازی اینورترها با اتصال ولتاژ DC link. از دیگر مشخصه‌ها به ترتیب می‌توان موارد زیر را در نظر گرفت:

 1. تابع تراورس جهت بهینه‌سازی عملیات جمع کن
 2. دقت بالا در کنترل حلقه باز و بسته برای موتورهای القایی و آهنربای دائم
 3. خروجی قطار پالس و ورودی پالسی فرمان سرعت در راستای سهولت در سنکرون سازی سرعت در خطوط نساجی
 4. گزینه‌های کارت‌های ارتباطی شبکه‌های مختلف PROFIBUS-DP, DeviceNet, CC-Link, CANopen, MECHATROLINK.

مرکز خرید و فروش اینورترهای یاسکاوا

اگر شما هم به دنبال خریدهای بی‌دردسر و آسان هستید و در کنار این موضوع با محدودیت زمان مواجه هستید؛ خرید‌های آنلاین راه چاره هستند. با این حال محصولات صنعتی که نیاز به بررسی دقیق‌تر دارند، در خرید و فروش‌های آنلاین حساسیت بیشتری را می‌طلبند. فروشندگان بایستی تمامی جزئیات را در صفحه فروش ذکر کنند تا خریداران بتوانند با درک کامل اقدام به خرید نمایند. همچنین پاسخگویی به سوالات از لازمه کار است. این مجموعه با سابقه چندین ساله اقدام به عرضه محصولات با کیفیت به سراسر کشور می‌نماید و همواره رضایتمندی کاربران را دریافت می‌نماید.

خریداران ممکن است در سری اول خرید‌های خود با کمی شک و تردید مواجه شوند. با توجه به حجم عظیم رقابت‌ها این شک و شبه هم کاملا منطقی است. ولی با این حال شما با در نظر داشتن روند کاری، خریداران پیشین و موارد دیگر می‌توانید تا حد بسیاری به پاسخ سوالات خود برسید. امید بر آن است که توانسته باشیم، در راستای رفع مشکلات شما در خصوص اینورترهای T1000 یاسکاوا قدمی برداشته باشیم. با یکبار خرید، رضایت‌مندی کامل را دریافت خواهید کرد. پس فرصت‌ها و نوسانات بازار را در نظر بگیرید و هر چه سریع‌تر محصول مد نظر را خواستار باشید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.