Machine-Controller

کنترلرهای قدرتمند یاسکاوا سری MP قابلیت کنترل حرکت سیستم ها تا 64 محور مطابق با استانداردهای برنامه نویسی IEC61131-3 و PLCopen را ارائه می دهند. کنترلرهای یاسکاوا سری MP بر اساس 3 اصل ضروری می توانند در رنج وسیعی از ماشین ها استفاده شوند.

  1. سرعت حداکثر با کنترل حرکت دقیق
  2. سرعت بالا در برنامه نویسی و ارتباطات شبکه برای داشتن حداکثر خروجی در ماشین های پیچیده ضروری است. CPU سرعت بالا در کنترلرهای سری MP زمان اجرای فرمان را کاهش می دهد. همچنین با شبکه مکاترولینک استفاده شده در این کنترلرها، کنترل حرکت سریع و دقیق در محورهای چندگانه حاصل می شود
  3. رنج وسیع اپلیکیشن ها با کنترل عالی
  4. همزمانی (synchronization) عالی در اپلیکیشن هایی که به کنترل همزمان در محورهای چند گانه نیاز دارند بسیار مهم است. کنترلرهای سری MP می توانند نیازهای شما در اپلیکیشن های خاص را برآورده کنند و و دقت ماشین را بهبود ببخشند.
  5. افزایش راندمان با برنامه نویسی راحت تر و نگه داری ساده تر
  6. برای کنترل سطح بالا، بازده بهتر و بالاتر در برنامه نویسی و نگهداری ضروری می باشد. تکنیک های ویراش ساده بر اساس سیستم عامل ویندوز ابزار مهندسی MPE720 ، برنامه نویسی و ویرایش برنامه های نردبانی را ممکن می سازد. به منظور کاهش زمان مورد نیاز برای طراحی و نگهداری، بهره وری روش های مورد استفاده برای تنظیمات سیستم، مدیریت برنامه و صفحه نمایش بهبود یافته است.
  7. با توجه به رنج وسیع کنترلرهای سری MP ، این محصولات می توانند در اپلیکیشن های مختلفی استفاده شوند.
  8. کنترلرهای یاسکاوا قابلیت کنترل یک محور تا 64 محور را دارا بوده و زبان های برنامه نویسی مختلفی را پشتیبانی می کنند. شما هم چنین می توانید با اضافه کردن SLOT تعداد مشخصی I/O یا ورودی خروجی را در سیستم خود استفاده کنید.
  9. یکی دیگر از ویژگی های این کنترلرها امکان نصب دوربین ویژن جهت سیستم های پردازش تصویر می باشد.