نمایندگی خرید اینورترهای یاسکاوا

نمایندگی خرید اینورترهای یاسکاوا

شرکت یاسکاوا بیش از ۱۰۰ سال است که تاسیس شده و در زمینه ی موشن و درایو جزو برترین های جهان می باشد. شرکت یاسکاوا در گلوبال مارکت جزو بهترین ها است و در زمینه تولیدات اینورتر و سرو جزو خلاق ترین و به روز ترین شرکت های جهانی می باشد و مبدع انواع مختلف اینورترها در جهان از گذشته تا به اکنون بوده است.

نمایندگی خرید اینورترهای یاسکاوا

در اینورترهای یاسکاوا ، سری ۱۰۰۰ این شرکت از سری های پرطرفدار این شرکت می باشد و از توان ۰,۲ کیلووات تا ۶۳۰ کیلووات ، تک فاز و سه فاز تولید می شود. مدل های پر طرفدار این سری شامل V1000  ، A1000 ، H1000 ، L1000 ، T1000 ، J1000 و …. می باشد. که در ادامه مدل های V1000 ، A1000 ، J1000 و L1000 که پرطرفدارتر هستند را توضیح خواهیم داد.

اینورتر های سری V1000  از توان ۰.۲ تا توان ۱۸.۵ کیلووات با ورودی تک فاز و سه فاز ۲۰۰ و ۴۰۰ ولت تولید می شود و دارای کاربرد عمومی است و از کاربردهای سبک مثل پمپ و فن تا کاربردهای سنگین مثل جرثقیل و تاور کرین را ساپورت می کند و بصورت Open Loop کار می کند. سری V1000 انواع مختلف شبکه های ارتباطی را ساپورت می کند و دارای یونیت ترمز داخلی است.

برخی دیگر از ویژگی های سری V1000 شرکت یاسکاوا

 1. استفاده از ترمز  High Flux جهت کاهش ۵۰ درصدی زمان ترمز
 2. پاسخ بسیار سریع در مقابل تغییرات بار
 3. مد کنترلی V/F و Vector
 4. تنظیم خودکار بسیار سریع (Auto Tunning)
 5. دارای نویز فیلتر داخلی ورودی
 6. پارامترهای User Friendly

A1000 هم یکی دیگر از سری های پرطرفدار یاسکاوا است سری A1000 یاسکاوا از توان ۰.۲ تا ۶۳۰ کیلووات تولید می شود و همانند سری اینورتر V1000 دارای کاربرد عمومی است .A1000  با ورودی تک فاز و سه فاز عرضه می شود.

ویژگی های سری V1000 شرکت یاسکاوا

سری A1000 مدهای کنترلی V/F و VECTOR را ساپورت می نماید و بصورت Open Loop و Close Loop کار می کند. سری A1000 انواع مختلف شبکه های ارتباطی را ساپورت می کند و دارای یونیت ترمز داخلی تا توان ۳۰ کیلووات است.

برخی دیگر از ویژگی های سری A1000 شرکت یاسکاوا

 1. مد کنترلی V/F و(CLV & OLV ) Vector
 2. قابلیت تنظیم خودکار پارامترها در حالت های گردشی و ساکن برای موتورهای القایی وسنکرون
 3. گشتاور و راه اندازی بسیار بالا (۲۰۰% در ۰.۳ هرتز)
 4. دارای یونیت ترمز داخلی ( تا رنج ۳۰KW )
 5. PID کنترل قدرتمند
 6. پشتیبانی از انواع کارت های کلوز برای انواع انکدرها

اینورتر سری L1000 شرکت یاسکاوا در صنعت آسانسور بسیار استفاده شده است و جایگزینی ارزنده برای سری L7 می باشد . رنج توانی این سری از ۴ الی ۱۱۰KW می باشد .

سری L1000 شرکت یاسکاوا ، یک اینورتر خاص طراحی شده برای ۳میلیون بار استارت است و دارای Over load با مقدار ۱۶۵% جریان خروجی می باشد . این اینورتر ، توابع کنترلی پیشرفته برای راه اندازی موتورهای القایی (IM) وسنکرون  (PM) را در صنعت آسانسور بصورت سیستم های گیر بکس دار یا فاقد گیربکس  دارا می باشد.

برخی دیگر از ویژگی های سری L1000 شرکت یاسکاوا

 1. توابعی با روش جدید برای جبران سازی گشتاور و جلوگیری از عقب گرد موتور در هنگام راه اندازی
 2. کاهش دهنده نوسانات گشتاور برای راحتی و نرمی حرکت موتور
 3. قابلیت اتصال به UPS و توانایی تشخیص جهت حرکت در راستای بار سبکتر در شرایط استفاده از برق اضطراری
 4. پشتیبانی از انواع کارت های PG

سری J1000 جایگزین مناسبی برای سری قبل J7 شرکت یاسکاوا می باشد . J1000 یاسکاوا از رنج توانی ۰.۱ الی ۵.۵KW تولید می شود . ورودی تکفاز آن تا توان ۲.۲KW عرضه می گردد . این سری دارای مد کنترلی V/F است و می تواند تا ۱۵۰% اضافه بار(در اکثر مدل های یاسکاوا) را برای مدت یک دقیقه تحمل کند . برای کاربردهای سبکتر که مد کنترلی Vector مورد نیاز نباشد ، می توان از این سری استفاده کرد.

نمایندگی خرید اینورترهای یاسکاوا

اینورترهای نسل جدید یاسکاوا که قرار است جایگزین سری ۱۰۰۰ یاسکاوا شوند با نام های سری GA700 ، GA500 ، CH700 ، CR700 اخیرا روانه بازار شده اند و از قابلیت های جدیدی مثل کی پد بلوتوثی ، منبع تغذیه داخلی ، نویز فیلتر داخلی و … برخوردار می باشند .

نکته ای که در رابطه با اینورترهای یاسکاوا وجود دارد این است که تا سال ۲۰۰۹  اینورترهای شرکت امرن را نیز شرکت یاسکاوا تولید می کرد همانند سری V1000 و مدل قدیمی تر سری V7 به همن دلیل ، برخی اینورتر های یاسکاوا را نیز با نام امرن می شناسند.

شما می توانید برای خرید انواع سری از اینورترهای یاسکاوا با مجموعه ایران یاسکاوا تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است تمامی این سری از اینورترها در انبار ما موجود می باشند و مجموعه ایران یاسکاوا آماده ارائه انواع خدمات فنی به شما عزیزان است. همچنین این مجموعه افتخار دارد که چندین سال است در زمینه تعمیرات اینورتر یاسکاوا بصورت تخصصی فعالیت می کند.

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *